Outpost Security Suite
#61
Zarejestrowałem nowy klucz i po restarcie programu od razu wskoczył nowy widok w wersji Pro...wszystko w sumie w porządku i zacząłem przeglądać opcje i ustawienia, niewiele zmieniłem i nie były to jakieś bardzo znaczące zmiany niemniej nagle straciłem połączenie z siecią...albo inaczej...Firefoks nie mógł się połączyć, bo siec normalnie była wykrywana. No...i stało się tak, że nie bardzo wiedząc w czym rzecz, po prostu tymczasowo odinstalowałem cały pakietSmile
A tak na marginesie...nie wiem, co jest ostatnio, że jakoś nic mi nie potrafi spasować...a to jakieś bugi programu, a to wycinanie neta, a innym razem konflikt z innym programem. "Letko" głupiejęQuestion
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#62
Cóż, ja miałem na maksa ustawienia i nic się nie działo, jedynie na niektórych stronach Flash nie chciał działać (kontrola zawartości WWW).
Odpowiedz
#63
W pakiecie tym tylko zapora ogniowa jest jak zawsze na wysokim poziomie, co do skanera malware- nie jest jego mocną stroną i często szwankuje poprzez słabą wykrywalność,jednym słowem firma Agnitum-mogła by się postarać o troszkę mocniejszą wykrywalnośc malware,ale dla myślących, pakiet na pewno wystarczy.
Odpowiedz
#64
andrzej76 napisał(a):W pakiecie tym tylko zapora ogniowa jest jak zawsze na wysokim poziomie.

Może i na wysokim poziomie ale bardzo opóźnia otwieranie stron Smile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#65
Beta 7.5

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Bardzo ciekawie to wygląda, sprawdzę to na dniach Smile
Odpowiedz
#66
Fajnie, tylko ciekawe które ficzery znajdą się w wersji free, o ile jakieś Tongue.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#67
Wszystkie pewnie będą, tyle że ustawienia ograniczone.
Odpowiedz
#68
Pierwsze wrażenie b. dobre, ciekawy jestem właśnie jak wersja darmowa będzie się sprawowała.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#69
Mam pytanie, podczas instalacji OSS proces zatrzymał się na Searching for protected applications i tak wisi od godziny, też tak mieliście?
Odpowiedz
#70
Powinien skanować tylko kilka minut.
Odpowiedz
#71
Od wczoraj nowa wersja OSS Free 7.1.1
Lista zmian za download.cnet.com
What''s new in this version:
Some registration keys were not accepted;
Incompatibility issues with OS optimization utilities are fixed;
Most commonly reported crashes are fixed;
More minor and interface issues

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Dlaczego z tego portalu?...na Wildersach też jest zajawka oficjalna...ale na Cnetach pokazano nieco inaczej (dokładniej) niż oficjalnie zmiany w nowym wydaniu. Poza tym słuszny zarzut wobec Agnitum...wciąż niezmiennie chwalą się wydaniem PIERWSZEGO darmowego pakietu IS, a to wierutne bzdura i jakoś uparcie ją powielają.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#72
Pytanie do znających pakiet bardziej...jak wiadomo OSS wykrywa zainstalowany wcześniej AV innych firm (np. Avira) i wyłącza działanie real-time swoich modułów anty-malware. W związku z tym:
- czy odinstalowanie obcego AV włącza modułu OSS z automatu czy trzeba pakiet przeinstalować?
- czy OSS z włączonymi modułami AV po instalacji następnego AV (np. Prevx SOL) wyłącza je, czy dalej są aktywne?
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#73
W sumie masz racje lepiej zajac sie jedna rzecza a porzadnie niz wieloma nie dokladnie robiac, ale sa wyjatki zawszeSmile Moim zdaniem jesli Outpost chce sie liczyc powinien zmienic silnik antywirusowy bo na tym nic nie zrobi, poprostu sie nie liczyWink
Odpowiedz
#74
Skoro takie to zasobożerne to zrezygnuję Grin
Chyba jednak pomyślę nad BPS albo Prevx.
Odpowiedz
#75
- Można wymusić włączenie skanera, nie trzeba reinstalować
- zostawi włączony
Odpowiedz
#76
Firma Agnitum poinformowała na swoim blogu o udostępnieniu wersji 7.5.3 swoich produktów.

- dodano wsparcie dla Java 7, MySQL i Windows Remote Desktop w czasie używania IPv6 pod Windows 7.
- zaktualizowano silnik modułu antimalware - redukcja pamięci o 20%
- zmniejszono rozmiar bazy sygnatur i poprawiono jej wydajność
- poprawiono kilka błędów

Informacja:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Pobieranie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



PS. Założyłem nowy temat, gdyż do tej pory nie było typowego tematu dla testujących produkt Agnitum, gdzie można było prowadzić dyskusje.
...
Odpowiedz
#77
Pytanie tylko kiedy wyjdzie wersja z naszym językiem.
Odpowiedz
#78
Oczywiscie użytkownicy wersji free mogą zapomnieć. Taka polityka firmy.
Odpowiedz
#79

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


To chyba nowość.
Podwójne dno polega na tym, że ukrywa trzecie i czwarte...
Odpowiedz
#80
Raczej nieWink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości