MKS_vir ... reaktywacja
(17.05.2018, 22:54)karola napisał(a): FAKTYCZNIE!! Grin No to ja nie mam więcej pytań. Chyba że może dlaczego ta opcja nie jest domyślnie aktywna Grin

Wydaje mi się że to przez wzgląd na nowy PR produktu MKS_vir Wink

Klasyczna ikona chyba jest dla osób sentymentalnie pamiętających o wcześniejszych wersjach Grin
Odpowiedz
(18.05.2018, 10:59)Konrad napisał(a):
(17.05.2018, 22:54)karola napisał(a): FAKTYCZNIE!! Grin No to ja nie mam więcej pytań. Chyba że może dlaczego ta opcja nie jest domyślnie aktywna Grin

Wydaje mi się że to przez wzgląd na nowy PR produktu MKS_vir Wink

Klasyczna ikona chyba jest dla osób sentymentalnie pamiętających o wcześniejszych wersjach Grin

@ konrad czy po aktualizacji nie wywala Ci ikonke na domyślną ? Bo ja mam zaznaczoną ikonkę klasyczną lecz po aktualizacji wraca na domyślną Sad
Odpowiedz
U mnie jest nieprzerwanie piękna czarno-żółta Grin
Odpowiedz
wrrrrrrrrrrrrrrrrr Sad
Odpowiedz
@ konrad czy po aktualizacji nie wywala Ci ikonke na domyślną ? Bo ja mam zaznaczoną ikonkę klasyczną lecz po aktualizacji wraca na domyślną Sad

Teraz mam domyślną ustawioną, ale od stycznia testowałem i nie miałem z ikoną problemów Wink
Odpowiedz
Cytat:A jeśli chcesz dowiedzieć się, jak my walczymy z wirusami i jakie rodzaje zagrożeń czyhają w zakamarkach Sieci, zapraszamy do naszego laboratorium.

Idziemy do nich ?? Grin
Odpowiedz
No w sumie czemu nie Grin
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
Ktoś gdzieś zaprasza? Grin
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości