MKS_vir ... reaktywacja
#61
(28.12.2017, 15:18)Arcabit napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Zestaw funkcji nowego mks_vir-a nie jest taki sam jak w pakiecie Arcabit. I uwaga Cool  W pakiecie mks_vir jest nowa, zaprojektowana przez profesjonalnego grafika wersja Coolki Cool

Może jakieś zrzuty z ekranu. Producenci zwykle robią kontrolowane przecieki...
Post sprawdzony przez  Arcabit Internet Security
Odpowiedz
#62
A ja chciałbym się zgłosić jako tester rewelacyjnego MKS`a Smile
Odpowiedz
#63
(28.12.2017, 16:09)Cascudo napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

A ja chciałbym się zgłosić jako tester rewelacyjnego MKS`a Smile

@"Cascudo" , skąd wiesz, że jest rewelacyjny skoro na oczy nie widziałeś? Nie mówiąc już o pierwszym kliknięciu... Ulegasz fałszywej fascynacji, mózg robi Cię w jajo Grin
Post sprawdzony przez  Arcabit Internet Security
Odpowiedz
#64
"rewelacyjny" to zacytowane określenie zaczerpnięte z blogu samego Arcabitem Wink
Odpowiedz
#65
(28.12.2017, 17:12)A11-11Q napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(28.12.2017, 16:09)Cascudo napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

A ja chciałbym się zgłosić jako tester rewelacyjnego MKS`a Smile

@"Cascudo" , skąd wiesz, że jest rewelacyjny skoro na oczy nie widziałeś? Nie mówiąc już o pierwszym kliknięciu... Ulegasz fałszywej fascynacji, mózg robi Cię w jajo Grin
Podobno organizm w stanie narkotycznego głodu plata figle.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#66
Jak feniks z poipołów powstaje MKS
Odpowiedz
#67
Witam , jest już strona o MKS-ie --->>

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Grin
Odpowiedz
#68
ten skaner online co jest obecnie na stronie wymaga instalacji ?
Odpowiedz
#69
To skaner portable w oparciu o chmurę.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#70
(28.12.2017, 15:38)Arcabit napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

1. Ma firwalla.
2. Programista, który zajmuje się Coolką ma Xeona z kartą ASUS GeForce GTX 1080 Ti TURBO. Ciągnie jakieś 15-20 fps  Wink

Nakładka na firewalla czy kompletnie niezależny od systemowego produkt?
Odpowiedz
#71
dzięki Tajny Współpracownik
Odpowiedz
#72
No kurde...jak teraz by to wszystko nie wyszło, to już naprawdę można krzyżyk położyć na wszystkich pokrewnych temu AV projektach. A ciekawe, co na to ArcaBit?...co prawda nie rozwijają już tego programu od kilku lat, ale przecież chyba mają prawa do niego i do nazwy?
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#73
Ta stronka już jest od jakiegoś czasu w tej formie, codziennie od pół roku zaglądam i sprawdzam czy już wystartowali...

Wczoraj byłem na stoisku z gazetami i przeglądając gazety pC natrafiłem na PCFormat i tam na płycie dają 90dniową wesję specjalną
nowego MKS_vir`a Grin

To chyba oznacza że wersja finalna produktu już nie długo Smile

Mnie zastanawia to jak bardzo różnić się będzie MKS od Arcabita, który będzie bardziej Pro i jaki funckje będą dostępne, oraz przede wszystkim jak to wpłynie na skuteczność ochrony.

Ciekawi mnie czy Arcabit będzie ciągnął równolegle dwa produkty czy skupi się na jednym po jakimś czasie, a drugi będzie wygaszany.
Odpowiedz
#74
OK...pewnie i była, ale taki "come back" powinien być chyba nagłośniony, a nie pozostawiony przypadkowym wejściom lub nieprzypadkowym, ale nielicznym. Jeśli projekt ma mieć jakąś przyszłość, musi mieć odzew wśród użytkowników...inaczej, to jak pisanie wierszy do szuflady.
Po raz kolejny pozostaje być optymistą...i czekać na rozwój zdarzeń Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#75
Z tego co widzę, w specyfikacji, to mks ma wszystko to samo co Arcabit. Zapewne są jakieś poprawki, unowocześnienia ale moduły te same. Coś czuję, ze nacisk był kładziony na wyglâd ;Winkak ktoś zainstaluje, to proszę o zrzuty ekranowe programu Smile
Post sprawdzony przez  Arcabit Internet Security
Odpowiedz
#76
Jestem optymistą i czekam już długo, ale cierpliwość mi się kończy Grin

A co doi reklamy, jest konto na fb, strona www oraz próbna wersja w pcformat.

Mam nadzieję że program finalnie będzie dopracowany jeśli chodzi o skuteczność i wydajność. 


Zauważyłem, że nie można wejścia na strone 

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

... wyskakuję coś o ubuntu.

Może trwają prace nad wstawieniem finalnej wersji programu Wink
Odpowiedz
#77
Można pobierać i testować

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#78
Tak jak myślałem Grin

Bierzemy się za testy!
Odpowiedz
#79
Nie wiem Zord, jak to wypatrzyłeś...albo nie wiem, jak ja tego nie zauważyłem...w każdym razie dzięki za linki Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#80
Z tego co widzę to arca z nieco zmodyfikowanym wyglądem tak to wszystko to samo.
Do tego jest bug, programu nie ma w menu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości