MKS_vir ... reaktywacja
#41
bo ludzie pomyślą że jak nie ma nowszej numeracji aktualizacji to jest nie rozwijany Craze
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#42
Arcabit :  Już jest gotowy Smile Kończymy jeszcze stronę i wkrótce startujemy. (tak mi odpisali na fejsie/ chodzi o MKS)
Odpowiedz
#43
Ciekawe co z tego wyjdzie ? czy będzie brał udział w testach i jak wypadnie wersja Arcabit 2017 i Mks.vir 2017
Odpowiedz
#44
Według mnie to bedze ta sama technika ...., chyba że MKS będzie na własnym silniku ale zeby tylko miał 100% skuteczności.
Odpowiedz
#45
(25.12.2017, 14:38)Tibu 11 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

chyba że MKS będzie na własnym silniku ale zeby tylko miał 100% skuteczności.
Zacny figlik. Craze
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#46
(25.12.2017, 14:38)Tibu 11 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Według mnie to bedze ta sama technika ....,  chyba że MKS będzie na własnym silniku ale zeby tylko miał 100% skuteczności.

Nie mogę się już doczekać jego wydania Wink
Odpowiedz
#47
(25.12.2017, 22:39)Cascudo napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(25.12.2017, 14:38)Tibu 11 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Według mnie to bedze ta sama technika ....,  chyba że MKS będzie na własnym silniku ale zeby tylko miał 100% skuteczności.

Nie mogę się już doczekać jego wydania Wink

My też już się nie możemy doczekać, bo jest fajny Cool Działamy pełną parą  Smile
Odpowiedz
#48
Shut up and take my money! For MKS_vir! Grin
Oczywiście w jak najlepszym sensie Smile


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#49
(28.12.2017, 11:03)Arcabit napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

My też już się nie możemy doczekać, bo jest fajny Cool Działamy pełną parą  Smile
Hę?
Fajny w jakim sensie? Z wyglądu okna i kultowej ikonki? Może troszeczkę szczegółów przedpremierowych...
Post sprawdzony przez  Arcabit Internet Security
Odpowiedz
#50
(28.12.2017, 11:36)A11-11Q napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(28.12.2017, 11:03)Arcabit napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

My też już się nie możemy doczekać, bo jest fajny Cool Działamy pełną parą  Smile
Hę?
Fajny w jakim sensie? Z wyglądu okna i kultowej ikonki? Może troszeczkę szczegółów przedpremierowych...

No dobra, ale tylko trochę  Wink  Ikona inna, logo zdecydowanie zmodernizowane, interfejs nowy, strona zaskakująca... ale duch ten sam  Cool
Odpowiedz
#51
(28.12.2017, 11:57)Arcabit napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ikona inna, logo zdecydowanie zmodernizowane, interfejs nowy, strona zaskakująca... ale duch ten sam  Cool
Zgrabne, nośne hasło. Jeśli w komputerach nie będzie się szczęściło, to wróżę karierę w PR... Wink
Zemana AntiLogger+SS Premium+Shadow Defender+Dashlane+StartupStar+Keriver 1-Click Restore Free
Odpowiedz
#52
Wbrew pozorom takie rzeczy jak ikonki czy interfejs graficzny itp. są dość ważne...

Poczekamy zobaczymy Wink

aha i oby jak najmniej już tego czekania Grin
Odpowiedz
#53
@Arcabit , czy użytkownicy pakietu Arcabit IS będą w jakimś stopniu poszkodowani? Czy coś nas ominie??
Post sprawdzony przez  Arcabit Internet Security
Odpowiedz
#54
(28.12.2017, 13:23)Cascudo napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wbrew pozorom takie rzeczy jak ikonki czy interfejs graficzny itp. są dość ważne...
I nowa wersja Arcacoolki.

Sorry że się czepiam tej gry, ale... to jakiś absurd był
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#55
(28.12.2017, 12:31)zeno06 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(28.12.2017, 11:57)Arcabit napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ikona inna, logo zdecydowanie zmodernizowane, interfejs nowy, strona zaskakująca... ale duch ten sam  Cool
Zgrabne, nośne hasło. Jeśli w komputerach nie będzie się szczęściło, to wróżę karierę w PR... Wink
Dla mnie estetyka i funkcjonalność interfejsu to również istotna rzecz. A ww. zdanie faktycznie zgrabne (bez sarkazmu).
Co innego Arcacoolka... no chyba, że jej obecność to przejaw zamiłowania do poczucia humoru opartego o absurd, ala Monthy Python...
Wtedy mogę się uśmiechnąć i pogratulować poczucia humoru. Smile
Zemana AntiLogger+SS Premium+Shadow Defender+Dashlane+StartupStar+Keriver 1-Click Restore Free
Odpowiedz
#56
I nowa wersja Arcacoolki.


Sorry że się czepiam tej gry, ale... to jakiś absurd był


oby teraz bez zbędnych dodatków a z nastawieniem na max ochronę i możliwości Wink
Odpowiedz
#57
Zestaw funkcji nowego mks_vir-a nie jest taki sam jak w pakiecie Arcabit. I uwaga Cool  W pakiecie mks_vir jest nowa, zaprojektowana przez profesjonalnego grafika wersja Coolki Cool
Odpowiedz
#58
(28.12.2017, 15:18)Arcabit napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Zestaw funkcji nowego mks_vir-a nie jest taki sam jak w pakiecie Arcabit. I uwaga Cool  W pakiecie mks_vir jest nowa, zaprojektowana przez profesjonalnego grafika wersja Coolki Cool

To ja mam dwa zasadnicze pytania:
1. MKS ma Firewalla?
2. Czy GeForce 1060 6GB uciągnie nową wersję coolki? Grin
Odpowiedz
#59
(28.12.2017, 15:35)Cascudo napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(28.12.2017, 15:18)Arcabit napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Zestaw funkcji nowego mks_vir-a nie jest taki sam jak w pakiecie Arcabit. I uwaga Cool  W pakiecie mks_vir jest nowa, zaprojektowana przez profesjonalnego grafika wersja Coolki Cool

To ja mam dwa zasadnicze pytania:
1. MKS ma Firewalla?
2. Czy GeForce 1060 6GB uciągnie nową wersję coolki? Grin

1. Ma firwalla.
2. Programista, który zajmuje się Coolką ma Xeona z kartą ASUS GeForce GTX 1080 Ti TURBO. Ciągnie jakieś 15-20 fps  Wink
Odpowiedz
#60
O więcej boję się zapytać Grin


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości