passwordboss- google chrome
#1
Witajcie 
Mam problem z dodatkiem passwordboss do przeglądarki chrome. Nie chce uzupełniać haseł. 
[Obrazek: 9df149d9679c93755ff4d81e3455ae16.png]

passwordboss jest zainstalowany i działa bezproblemowo na firefoxie. A w chrome nie chce działać ktoś używa tego programu w chrome? Ustawiałem chrome jako domyślną przeglądarkę jak i niedomyślną, reinstalowałem ten dodatek i bez zmian.
Odpowiedz
#2
No Witamy Tongue

1. Zresetuj ustawienia przeglądarki
2. Puść skan AdwCleanerem (jak coś znajdzie to usuń)

Jeżeli problem będzie dalej występował zrób logi programem FRST.
Odpowiedz
#3
logi wykonane i umieszczone w nowym temacie w odpowiednim dziale

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#4
Jest już czysto jednak to nie to. Napisałme w tej sprawie do producenta jednak jeśli ktoś zna jakiś sposób rozwiązania problemu bym był wdzięczny za pomoc
Odpowiedz
#5
Lepiej dmuchać na zimne czyli co jakiś czas wykonaj sobie kopie zapasowe.
U Ciebie jest dziwna sprawa Grin  Może to wina pakietów zabezpieczeń komputera ? (np AV + zapora) Które to blokują tą apke.
Zawsze możesz spróbować odznaczyć automatyczne uruchamianie się przy starcie systemu Spysheltera Firewal i jak masz AV i uruchom kompa i spróbuj zainstalować apkę.
Odpowiedz
#6
Cytat:Zawsze możesz spróbować odznaczyć automatyczne uruchamianie się przy starcie systemu Spysheltera Firewal i jak masz AV i uruchom kompa i spróbuj zainstalować apkę.
Bez zmian nie działa
Odpowiedz
#7
dodatek działa był to problem programu- niedawno wyszła aktualizacja która rozwiązała ten problem. Jednak nie zadziałało poprzez narzędzia>sprawdź aktualizacje > zaktualizowanie musiałem usunąć i ponownie zainstalować nową wersję i działa.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości