Arcabit wprowadza mechanizm Safe Storage
#21
Szanowni Państwo,

Nie chcemy wtrącać się w dyskusję, każdy ma prawo do własnego zdania i własnej oceny oraz interpretacji informacji, które posiada. Szanujemy to.
Jednocześnie deklarujemy, że wszystkie uwagi dotyczące naszych produktów, niezależnie od tego, jakie kryją się za nimi intencje, są dla nas cenne - analizujemy je i jeśli na ich podstawie możemy ulepszać nasze programy i usługi, robimy to.

Pozdrawiam serdecznie Smile
Grzegorz Michałek
Odpowiedz
#22
prawo pierwszej nocy  -- według mnie na tą zmianę są pracownicy którzy są bliskimi zarządowi firmy - tylko na tej zmianie ma się więcej kasy (tak co miesiąc). No mogę się też mylić ...
Odpowiedz
#23
(01.11.2016, 19:36)Arcabit napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Szanowni Państwo,

Nie chcemy wtrącać się w dyskusję, każdy ma prawo do własnego zdania i własnej oceny oraz interpretacji informacji, które posiada. Szanujemy to.
Jednocześnie deklarujemy, że wszystkie uwagi dotyczące naszych produktów, niezależnie od tego, jakie kryją się za nimi intencje, są dla nas cenne - analizujemy je i jeśli na ich podstawie możemy ulepszać nasze programy i usługi, robimy to.

Pozdrawiam serdecznie Smile
Grzegorz Michałek

Miło, że Pan się odezwał :-) Pamiętam Pana z czasów MKSa (to były fajne czasy). Uważam, że robicie dobrą robotę i trzymam za Was kciuki.

Pozdrawiam,
Karolina K.
Odpowiedz
#24
(01.11.2016, 19:36)Arcabit napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Szanowni Państwo,

[...]
Jednocześnie deklarujemy, że wszystkie uwagi dotyczące naszych produktów, niezależnie od tego, jakie kryją się za nimi intencje, są dla nas cenne - analizujemy je i jeśli na ich podstawie możemy ulepszać nasze programy i usługi, robimy to.

Pozdrawiam serdecznie Smile
Grzegorz Michałek

Panie Grzegorzu bardzo ciekawi mnie ile macie, na dzień dzisiejszy, aktywnych użytkowników....jak duża jest społeczność?
Ile kompów skanuje się online w skali np.miesiąca?
Post sprawdzony przez  Arcabit Internet Security
Odpowiedz
#25
Skoro miłościwie panujący PAD może korespondować z "leśnym ruchadłem" to nie widze powodu, by w innym miejscu internetu nick "trutututu", "śpiewająca sekretarka" czy "Czysta Hania" były czymś nieodpowiednim. U nas jest Tajny Współpracownik, Tibu, dollar444, a ja jestem ichito i nie ma większego znaczenia czy nasze nicki konkretnie coś znaczą i czy mają w ogóle jakikolwiek związek z bezpieczeństwem.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#26
(01.11.2016, 21:03)A11-11Q napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(01.11.2016, 19:36)Arcabit napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Szanowni Państwo,

[...]
Jednocześnie deklarujemy, że wszystkie uwagi dotyczące naszych produktów, niezależnie od tego, jakie kryją się za nimi intencje, są dla nas cenne - analizujemy je i jeśli na ich podstawie możemy ulepszać nasze programy i usługi, robimy to.

Pozdrawiam serdecznie Smile
Grzegorz Michałek

Panie Grzegorzu bardzo ciekawi mnie ile macie, na dzień dzisiejszy, aktywnych użytkowników....jak duża jest społeczność?
Ile kompów skanuje się online w skali np.miesiąca?

Powiem (przynajmniej na chwilę obecną) tak - póki co, liczba aktywnych użytkowników jest jeszcze 6 cyfrowa - pracujemy nad tym, żeby stała się 7 cyfrowa :-)

Natomiast jeśli chodzi o skaner online, to w skali miesiąca jest to (bazując na danych z ostatnich 3 miesięcy) ok. 200'000 skanowań. Tendencja jest silnie wzrostowa.
Odpowiedz
#27
Witamy Arcabit Smile
Skoro 'krzywa rośnie" to tylko się cieszyć i poprosić - nie popsujcie tego...dajcie się nacieszyć wreszcie rodzimym, popularnym i skutecznym AV Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości