Wzmocnienie sygnału WIFI.........działa?
#1
Znalazłem na youtubie cuś takiego.................

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
lunaticdreams napisał(a):Znalazłem na youtubie cuś takiego.................

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


To rozwiązanie to poprostu namiastka anteny kierunkowej Smile (odbicie części sygnału w konkretnym kierunku)
Jak masz laptopa tylko w jednym miejscu to może i się sprawdzi, jak latasz z nim po okolicy swojego punktu dostępowego to może być gorzej, chyba że zatrudnisz operatora do przestawiania tej płachty na odbicie w Twoim kierunku. Grin
Lepsze rozwiązanie to wymiana tego ''bacika'' w routerze na większy - ja tak zrobiłem i działa. Pisałem już o ''swoich'' sposobach w innym wątku o routerze Smile
Folię pewnie masz to co szkodzi spróbować.
360 TSE
Odpowiedz
#3
podobnie mozna zrobic z anteną telefonii komorkowej tylko trzeba większe sreberko.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#4
Tak ,ale chciałem wiedzieć z ciekawości ...................szukałem folii ale nie mam i lipa po testach..............chyba że czekoladę kupię

widziałem też filmik gdzie gość na antenkę od routerka zakładał też takie cuś skonstruowane z papieru i folii
Odpowiedz
#5
Wolałbym dokupić antenkę lub ekstender.
Odpowiedz
#6
Wiadomo,ale byłem ciekawy czy działa
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości