Jaki smartfon polecacie?
#1
Ostatnio rozglądam się za jakimś dobrym smartfonem. 

Wszelkie uwagi mile widzianeSmile 

pozdrawiam 
Odpowiedz
#2
Podaj chociaż jakieś wymagania - widełki cenowe, wielkość itp.
Teraz to jak strzelanie na ślepo Wink
Odpowiedz
#3
widełki tak sam dokładnie nie wiem ale coś jak mi5, OnePlus3, Nexus 6P, LG G4.
jak coś dobrego to mogę dołożyć. te wymienione o nich myślałem.
problem tylko, bo nigdy nie miałem androida i się nie znam. nigdy nie używałem 5 calowego sprzętu. dlatego matryca nie musi być duża.
pozdrawiam
Odpowiedz
#4
Ciekawostka: sprzedaję Galaxy S6 i wracam do iPhone. Po prostu nie mogę.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#5
Jaki model? Sam ostatnio myślę o iPhone.. ale nie wiem, czy to ma sens w ogóle.
Odpowiedz
#6
To do mnie? Miałem 5S, więc 5S lub SE. Nie chcę dużych.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#7
czyli jak nie za duże to jedynie iPhone ?

(23.08.2016, 19:18)Tajny Współpracownik napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ciekawostka: sprzedaję Galaxy S6 i wracam do iPhone. Po prostu nie mogę.

a co rozmiar S6 Ci przeszkadzał ?
Odpowiedz
#8
(23.08.2016, 19:35)neon napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

a co rozmiar S6 Ci przeszkadzał ?
Mógłbym książkę napisać na temat tego, co mi przeszkadza.

Po prostu jest za duży, zbyt problematyczny. Niektóre aplikacje się wyłączają, nie ma sensownego klienta poczty (Gmail przestał działać po tygodniu, K-9 po 3 miesiącach, jedynie Outlook daje radę). Jedyny plus jest taki, że jest dużo apek (co może Cię ucieszy - mnie nie, bo nie instaluję gier i dziwnych apek, quizów, Bóg jedyny wie czego). Wyświetlacz jest świetny, aparat także. Cała reszta jak dla mnie przeciętna.
Przycisk home zebrał niesamowicie dużo dziwnych rys, co jest dziwne, bo iPhone 5S też ma czytnik, i tam nie było ani jednej rysy po roku czasu. Do tego co to za telefon z 3GB RAM i rzekomo najlepszym procesorem na rynku, skoro są sytuacje gdy wyjdę z formularza a i tak widzę klawiaturę. I co, mam sobie coś wpisać? Nonsens.

Doszła kwestia ładowania, padło gniazdo. Boję się iść z tym do serwisu, bo pewnie Samsung powie że to moja wina, i naprawa przekroczy 50% wartości telefonu. I to warunkuje zakup innego telefonu.

Owszem, na i5S nie przejrzysz miło dużej strony internetowej, jest dużo dziwnych ograniczeń. Ale działa wszystko.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#9
(23.08.2016, 20:24)Tajny Współpracownik napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(23.08.2016, 19:35)neon napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

a co rozmiar S6 Ci przeszkadzał ?
Mógłbym książkę napisać na temat tego, co mi przeszkadza.

Po prostu jest za duży, zbyt problematyczny. Niektóre aplikacje się wyłączają, nie ma sensownego klienta poczty (Gmail przestał działać po tygodniu, K-9 po 3 miesiącach, jedynie Outlook daje radę).

Przycisk home zebrał niesamowicie dużo dziwnych rys, co jest dziwne, bo iPhone 5S też ma czytnik, i tam nie było ani jednej rysy po roku czasu.

Doszła kwestia ładowania, padło gniazdo. Boję się iść z tym do serwisu, bo pewnie Samsung powie że to moja wina, i naprawa przekroczy 50% wartości telefonu.

a taki iphone nadający się do używania to jaka kwota ? bo trochę boję się rozmiaru powyżej 5 cali .
Odpowiedz
#10
Kompletnie nowy 5S to pewnie 1300 zł. Zostają jeszcze odnowione, powystawowe i prywatne z abonamentów czy coś. Odpowiednio tańsze.

Weź pod uwagę że to nieco starszy telefon. Ale jak lubisz cztery cale, to będziesz miał super. Zapomnij o odpaleniu mocnej gry, facebooka i deezera jednocześnie. Mi to nie przeszkadza, bo gier nie mam. Poza pokemonami.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#11
(23.08.2016, 20:35)Tajny Współpracownik napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Kompletnie nowy 5S to pewnie 1300 zł. Zostają jeszcze odnowione, powystawowe i prywatne z abonamentów czy coś. Odpowiednio tańsze.

Weź pod uwagę że to nieco starszy telefon. Ale jak lubisz cztery cale, to będziesz miał super. Zapomnij o odpaleniu mocnej gry, facebooka i deezera jednocześnie. Mi to nie przeszkadza, bo gier nie mam. Poza pokemonami.

dzięki za odpowiedz. ogólnie to chciałem na androida. ale wszystko powyżej 5 cali jest, dlatego muszę się przyjrzeć temu 5s. dzięki i pozdrawiam
Odpowiedz
#12
Za te pieniądze dostaniesz naprawdę solidny kawałek elektroniki, który wystarczy na długo. Trzeba tylko mieć oryginalne akcesoria, bo nie warto np. oszczędzać na kablu.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#13
A jakbyś porównał do honor 7 lub Huawei p9?
Odpowiedz
#14
Nie wiem, to jest Android a ja tego systemu nie trawię. Widzę tylko że P9 z wyglądu wygląda jak mix iphona i samsunga.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#15
5S w porównaniu do Honora 7 czy P9 wypada kiepsko - i wolniej działa (tak, zauważalnie wolniej) i mniej miejsca na dane, aparat już gorszy, bo to stary model, ekran mniejszy.. choć kto co lubi i niektórym może wystarczać. iPhone SE to natomiast inna liga. Mały, "ale wariat", bo to stosunkowo nowy telefon.
Odpowiedz
#16
(24.08.2016, 18:33)lukasamd napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

5S w porównaniu do Honora 7 czy P9 wypada kiepsko - i wolniej działa (tak, zauważalnie wolniej) i mniej miejsca na dane, aparat już gorszy, bo to stary model, ekran mniejszy.. choć kto co lubi i niektórym może wystarczać. iPhone SE to natomiast inna liga. Mały, "ale wariat", bo to stosunkowo nowy telefon.

to co byś teraz brał ? iPhone SE ? czy coś z android ?

(24.08.2016, 18:00)Tajny Współpracownik napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie wiem, to jest Android a ja tego systemu nie trawię. Widzę tylko że P9 z wyglądu wygląda jak mix iphona i samsunga.

szczera odpowiedz Smile
Odpowiedz
#17
One Plus 3 , nie ma konkurencji w swojej cenie a i jakość wykonania wg mnie super . 5S to stary model i tylko rozmiar za nim przemawia jeśli nie chcesz paletki.Aczkolwiek działa całkiem sprawnie, wczoraj żona zakupiła bo chciała mały ekran.
Honor 7 mi się nie podoba, za bardzo chińczykowaty wygląd, ale to moje subiektywne odczucia, P9 dla mnie najładniejszy, przede wszystkim super wykonanie , ale wolałbym OP3 bo to topowy sprzęt(nie ustępuje P9 jakością wykonania) i ma amoleda którego akurat osobiście preferuję.
No ale jak nie trawisz androida, to nie masz za dużego wyboru, kwestia tylko kasy.
Odpowiedz
#18
(24.08.2016, 19:13)facecik napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

One Plus 3 , nie ma konkurencji w swojej cenie a i jakość wykonania wg mnie super . 5S to stary model i tylko rozmiar za nim przemawia jeśli nie chcesz paletki.Aczkolwiek działa całkiem sprawnie, wczoraj żona zakupiła bo chciała mały ekran.
Honor 7 mi się nie podoba, za bardzo chińczykowaty wygląd, ale to moje subiektywne odczucia, P9 dla mnie najładniejszy, przede wszystkim super wykonanie , ale wolałbym OP3 bo to topowy sprzęt(nie ustępuje P9 jakością wykonania) i ma amoleda którego akurat osobiście preferuję.
No ale jak nie trawisz androida, to nie masz za dużego wyboru, kwestia tylko kasy.

OneOlus 3 też mam na liście, ale dopiero od 12.09 będzie można zamawiać. nigdy go nie miałem w ręku to ciężko się odnieść. 

a Iphone SE ?
Odpowiedz
#19
(24.08.2016, 19:12)neon napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

to co byś teraz brał ? iPhone SE ? czy coś z android ?

Mam obecnie dylemat, bo potrzebuję kosztów na firmę no i zastanawiam się nad kupnem iPhone Smile
Po kwestiach takich jak np. bateria widzę, że najlepiej wypada SE... ale z drugiej strony, jak dla mnie ten ekran jednak już nieco ca mały.
Standardowe modele mają ok, tyle znowu, że pod innymi względami już nie są takie cudne.
Odpowiedz
#20
(24.08.2016, 19:31)lukasamd napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(24.08.2016, 19:12)neon napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

to co byś teraz brał ? iPhone SE ? czy coś z android ?

Mam obecnie dylemat, bo potrzebuję kosztów na firmę no i zastanawiam się nad kupnem iPhone Smile
Po kwestiach takich jak np. bateria widzę, że najlepiej wypada SE... ale z drugiej strony, jak dla mnie ten ekran jednak już nieco ca mały.
Standardowe modele mają ok, tyle znowu, że pod innymi względami już nie są takie cudne.

to co zostaje 6s ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości