Wyniki testów naszych zestawów
#1
Nie bardzo wiedziałem, czy dodać wyniki testów do tematu "nasze zestawy", czy może do "nowy test PCFlank"...więc stworzyłem nowy wątek, żeby każdy jeśli ma ochotę przedstawił swoje wyniki tych testów lub jakiś innych. Nie żeby się pochwalić, ale żeby można było zobaczyć, jak skuteczne są nasze zestawy i ewentualnie porównać je z zestawami i wynikami innych.
Testy PCFlank on-line robiłem na komputerze z zestawem NetVeda + DSA +avast. Do testów użyłem Firefoxa 3.0.11.
Wyniki na screenach
A tu część następna wyników, bo tylko 5 obrazków mogłem zamieścić
część druga wyników
Próbuje załączyć pozostałe 5 screenów i nijak nie daję rady.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#2
window 7 systemowy firewall wszystkietesty oprócz Browser privacy check zaliczone wszystkie porty ukryte

ichito czy ty przypadkiem nie masz zainstalowanego toolbara Ask ?
Odpowiedz
#3
Na Firefoxie na pewno nie ma, nie wiem jak z IE, bo go nie używam. A czemu pytasz o to, sądziłem, że to dobre wyniki a teraz mam wątpliwości.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#4
ichito pytam bo zauważyłem że jak jesteś na stronie to jest teżAsk Jeeves Tongue
ktoś tu wchodzi z tym toolbarem albo masz go wpisanego do identyfikatora przeglądarki
Odpowiedz
#5
Kurde aż sprawdzę...
No dobra...sprawdziłem Autoruns na zakładce wszystko i nie ma nic, co ma coś wspólnego z nazwami ask/toolbar/jeeves...to samo sprawdziłem w RevoUninstaler z widokiem wszystkich elementów systemu i aktualizacji. Szukałem plików o tych nazwach na dysku i też nic. RegSeeker też nic nie znalazł...to gdzia mam sprawdzić jeszcze?
A tak w ogóle - to czy te wyniki są dobre, czy ten test to pic i mogę nadal się "cieszyć" nieskutecznym zestawem?
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#6
test jest dobry pokazuje czy komputer jest narażony na atak z zewnątrz i przechodzą go chyba wszystkie firewalle :p
możesz sobie jeszcze przetestować na tej stronce

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#7
No to mnie uspokoiłeś...te drugie testy też sprawdzę. A co z tym Ask Toolbar? Jest jakiś winny?
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#8
zord napisał(a):ichito pytam bo zauważyłem że jak jesteś na stronie to jest teżAsk Jeeves Tongue
ktoś tu wchodzi z tym toolbarem albo masz go wpisanego do identyfikatora przeglądarki


zord może tez być to HopSurf Toolbar..
Odpowiedz
#9
zord napisał(a):test jest dobry pokazuje czy komputer jest narażony na atak z zewnątrz i przechodzą go chyba wszystkie firewalle :p
możesz sobie jeszcze przetestować na tej stronce

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Wiele firewalli nie przechodzi pierwszego testu PCFlank Leaktest Page :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.
GeSWall ze skonfigurowaną ochroną sieciową przechodzi.
Odpowiedz
#10
Ściągnąłem tę nową wersję...i aż się boję o wyniki Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości