Konfiguracja weryfikacji dwuetapowej: Gmail - Outlook 2007
#1
Panowie mam taki problem że mam @ w gmailu z włączoną dwuetapową weryfikacją i przez to są problemy z odbieranie / wysłaniem wiadomości poprzez outlook, jak wyłączę tą weryfikacje to działa.
Odpowiedz
#2
Pierwszy raz się z takim problemem spotykam.
Jak się łączysz? Imap? Pop3?
Odpowiedz
#3
Po włączeniu weryfikacji dwuetapowej aplikacja na moim telefonie lub komputerze przestała działać
Po włączeniu weryfikacji dwuetapowej żadna z aplikacji, które wymagają dostępu do konta Google, nie będzie działać, dopóki zamiast normalnego hasła nie wpiszesz hasła do aplikacji.

Do typowych aplikacji i urządzeń wymagających hasła do aplikacji należą:

Starsze wersje klientów poczty e-mail, takich jak Outlook, Apple Mail i Thunderbird
Aplikacja poczty dostarczona z telefonem (jeśli nie jest autorstwa Google)
Niektóre klienty czatu, kontaktów i YouTube
Uwaga: jeśli używasz iPhone'a z iOS 8.3 lub Maca z OS X 10.10.3, do korzystania z weryfikacji dwuetapowej nie potrzebujesz już haseł do aplikacji.

Haseł do aplikacji nie musisz zapamiętywać, bo każdego możesz użyć tylko raz. Jeśli Cię o nie zapytamy, zawsze możesz wygenerować nowe – nawet dla już uwierzytelnionego urządzenia lub aplikacji.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Jeśli system Win10 lub Win8.1 to można też skorzystać z apki wbudowanej w system o nazwie poczta.
Odpowiedz
#4
Miałem Thunderbird ale coś mi nie opowiada w nim.

Jak wyłączyłem dwuetapową weryfikacje to mi działa.
Odpowiedz
#5
Przecież podałem jak na dłoni. Musisz wygenerować dodatkowe hasło do aplikacji 16 znakowe.
Odpowiedz
#6
aha, przepatrzyłem ustawienia i nie wiem gdzie to się robi. Może jakieś wrzutki bys zarzucił jak się robi ?
Odpowiedz
#7
Podałem link niżej. Wszystko co chcesz jest tam napisane.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#8
dzięki Tachion
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości