Nasze odtwarzacze multimediów...czyli o wyższości Świąt Wiel
#21
Audio: Fooobar 2000, Windows media player.
Video: Windows media player, GoomPlayer.
Odpowiedz
#22
No proszę...żadnych sprzeczek Smile
A tak na marginesie...foobara używałem ze 2-3 lata i uważałem, że nic lepszego nie ma (do tej pory uważam, że to najwyższa półka), ale skuszony wysokimi ocenami na MajorGeeks.com i jako zwolennik programów lekkich a skutecznych spróbowałem jakieś pół roku temu właśnie 1by1 i XMPlay...i przy nich zostałem Smile Polecam do spróbowania.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#23
WMP11, Media Player Classic+Real Alternative, Power DVD
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#24
Te moje to Linuksowe. Rhytmbox powoli umiera, zostanie Banshee.
Jest jeszcze vlc, ale ja go używam do pośmiania się z TVP i oglądania ich telewizji na tvp.pl (jest napisane, że wymagany jest oryginalny Windows).
Odpowiedz
#25
Windows Media Player 11 używany w ostateczności.
BESTPlayer i Winamp standardowo.
Odpowiedz
#26
Foobar + vlc.
Odpowiedz
#27
The KMPlayer.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#28
KMPlayer...kiedyś próbowałem i nawet nieźle chodziło, ale jak zwykle testuje instalacje takich programów, które wgrywają swoje kodeki i sterowniki. Efektem było to, co napisałem kiedyś na DP w opiniach o odtwarzaczu:
"Sporo zachwytu widzę, ale nie pasuje mi jedno...po deinstalacji programu Revo Uninstaller wskazał 1913 (!!) wpisów w rejestrze do usunięcia, a Regseeker znalazł jeszcze ponad 40. Niemal 2 tysiące wpisów, a ktoś pisał, że K-lity zostawiają śmietnik w systemie..."

No...i już go więcej nie miałem Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#29
ichito - zainstaluj a potem spróbuj usunąć OpenOffice przez Revo Smile mialem ponad 25 000 tysięcy wpisów łącznie z systemowymi jakimiś i pozniej system nie dzialal poprawnie (java na stronach typu kurnik.pl sie nie wgrywala) i nic sie z tym nie dalo zrobic, jedynie format pomogl.

Od tej pory nie uzywam Revo uninstallera.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#30
ichito KMPlayer nie instaluje żadnych kodeków nie zaśmieca też systemu po zainstalowaniu możesz wrzucić folder z programem na pendrive i będzie działał bez problemu na każdym windowsie nie potrzebuje też absolutnie żadnych kodeków standardowo nie odtwarza plików real ale też nie trzeba instalować kodeka wystarczy tylko wrzucić jeden plik .dll do folderu z programem gdyż nie znalazł się on tam ze względów licencyjnych
Odpowiedz
#31
ichito napisał(a):KMPlayer...kiedyś próbowałem i nawet nieźle chodziło, ale jak zwykle testuje instalacje takich programów, które wgrywają swoje kodeki i sterowniki. Efektem było to, co napisałem kiedyś na DP w opiniach o odtwarzaczu:
"Sporo zachwytu widzę, ale nie pasuje mi jedno...po deinstalacji programu Revo Uninstaller wskazał 1913 (!!) wpisów w rejestrze do usunięcia, a Regseeker znalazł jeszcze ponad 40. Niemal 2 tysiące wpisów, a ktoś pisał, że K-lity zostawiają śmietnik w systemie..."

No...i już go więcej nie miałem Smile


ja używam VLC i tobie też go polecam
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#32
@zord
"ichito KMPlayer nie instaluje żadnych kodeków nie zaśmieca też systemu po zainstalowaniu możesz wrzucić folder z programem na pendrive i będzie działał bez problemu na każdym windowsie nie potrzebuje też absolutnie żadnych kodeków"
Naprawdę niczego nie instaluje i nie wymaga kodeków? Owszem ma swoje własne, ale jak piszą twórcy nie wszystkie "The KMPlayer includes almost all the essential decoders required for media playback"Poza tym jeśli wiążesz skojarzenia plików z playerem, to już przecież jakoś je instalujesz.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości