Infrastuktura oparta na chmurach czyli dlaczego nie warto wi
#1
W pierwszym artykule wychwalana jest technologia oparta na chmurach zastosowana w nowej Pandzie, która według AV-Comparatives jest o 10% skuteczniejsza w stosunku do konkurencyjnych rozwiązań:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


W drugim artykule zabiera głos osoba, która w tym "siedziała" i wie najlepiej jak obchodzić zabezpieczenia Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Lepiej dość z dużym dystansem podchodzić do testów np. AV-Comparatives gdyż badają one syntetyczne sytuacje, które nie mają często odzwierciedlenia w realnym użytkowaniu komputera.
Odpowiedz
#2
Chyba siepomyliłeś nie chodzi o AV-Comparatives a o Av-Test wyraznie napisane jest zewedlug AV-testjest o 10% skuteczniejsza Smile
Odpowiedz
#3
Do Pandy też należy podchodzić z dystansem i to dużym. Mi kiedyś po Pandzie z pewnego czasopisma komputerowego 30 dniowy NAV znalazł 21 zagrożeń.
Odpowiedz
#4
Nowa panda to co innego niż poprzednie wersje ale i tak jej sporo brakuje do najlepszych
Odpowiedz
#5
panda to totalna kaszana nie macie o czym pisać
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#6
Może przedstawisz jakieś dowody potwierdzające Twoje słowa?
Odpowiedz
#7
mogę ci udowadniać np skuteczność kis, aviry, w ostateczności nortona, ale pandy nie mam zamiaru, należy u mnie do antywirusów z tzw black listy - czyli nigdy już jej nie zainstaluje
dla mnie osobiście to jest shit i to jest moje zdanie
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#8
To że u Ciebie się nie sprawdziła to nie znaczy że jest shitem.
Odpowiedz
#9
dla mnie podkreślam dla mnie jest shitem nie pisze o tym co jest u innych
inni mogą sobie u używać co chcą, zawsze szanuję ich decyzje
Poza tym Panda jest dla mnie rozpasłym mulącym zestawem zabezpieczającym o wątpliwej skuteczności - i to w głównej mierze jest dla mnie demotywatoremSmile
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#10
Nie ma takiego programu który zaspokoiłby wszystkie zachcianki wszystkich osób, zawsze jest pewne "ale" i tak już zostanie Smile
Odpowiedz
#11
jasne że tak zgoda Pabloss
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#12
Mieliśmy małą "próbkę" możliwości Pandy gdy MateusZx miał ją zainstalowaną i testował wirusy z naszego forum. Efekt: wykrywalność na poziomie gorszym niż w Avaście. Komentarz jest zbędny
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#13
jak widac testy sa ustawiane sposorowane jak na tych wirac sie panda przejechalato o czyms to swiadczySmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości