Coś rownie dobrego jak Eset Smart Securiy tyle ,że darmowego. Znajdzie się?
#1
Cześć Wam. Czy znajdę coś równie dobrego jak pakiet internet security Eset SMart Security dla Windows 10 Home x86? Tyle , że jak już wspomniałem w temacie darmowego? Zależy mi na ochronie bankowości. Na taką jaką ma Eset. Czy Sandboxie było by dobrym zamiennikiem? I kwestia jeszcze AV i FW. Co polecicie na starszy laptop z 2gb ramu, Intel Core 2 Duo i z grafiką  radeon hd 2600xt? Dzięki z góry. Smile
Odpowiedz
#2
Mogę Ci polecić 360 Total Security posiada Sandbox, a co do ochrony bankowości to takie funkcje mają nie które płatne softy.
Odpowiedz
#3
Hmmmm 360 Total Security za bardzo nie lubię. Ani innych chińskich podobnych. Smile Łap repu za polecenie i za chęci pomocy. Może ktoś jeszcze się wypowie? Jeśli nie to chyba nie pozostaje mi nic innego jak kupić jeszcze Eseta. Grin
Odpowiedz
#4
hm ? jak nić z chinczyków to AVG ostatnio się poprawił z wykrywalnością ale nie posiada Sandboxa. Troszkę przymula start systemu , to chyba tyle info o AVG. Luknij na gazetki komputerowe czasami są w nich AV  na rok, koszt gazetki do 15 zł.
Odpowiedz
#5
Okay więc tak. Zainstalowałem Comodo Firewall, skonfigurowałem. Doinstalowałem jeszcze AVG free i Sandboxie. Na razie ładnie to wszysto współgra. Nawet przy 2GB ramu (reszta sprzętu w pierwszym poście Tongue ). Co myślicie o tej konfiguracji?
Odpowiedz
#6
Po co Ci Sandboxie, skoro Comodo posiada Sandbox i HIPSa, jeśli wolno spytać?
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz
#7
Podstawowe Zabezpieczenie
Avira(Free) + Malwarebytes(na żądanie) + Evorim(Zapora)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Dodatkowe
Sandboxie + SpyShelter Free albo NVT Exe Radar Pro Smile

Sprawdzony składak na trupach Smile
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#8
@M'cin Hmm może dlatego, że jakoś nie mam przekonania do piaskownicy Comodo, którą mam wyłączoną.
@Quassar Dzięki za info. Kiedyś próbowałem Avirę ale nie mogłem sobie poradzić z jej natrętnymi komunikatami o rzekomo wykrytym wirusie. Chociaż nie powiem lubię Avirę. Czy może można jakoś te komunikaty Aviry wyłączyć?
Odpowiedz
#9
Nie chcesz made in china, a instalujesz COMODO, gdzie tu logika ? IMO EMET+360 Essential. Ma piaskownice, kilka silników i jest MEGA LEKKI.
Odpowiedz
#10
Żadne 360.
Polecam albo Pandę w wersji darmowej , albo tą co ja mam Pandę Global Protection , gdzieś tu na forum znajdziesz wersję na 180 dni.
Ewentualnie w PC Format jest arcabit internet security  także warty uwagi , że względu na skaner bitdefendera , w dodatku dobry moduł SafeStorage.

Odpowiedz
#11
Ja polecam sprawdzonego Avasta.
Odpowiedz
#12
Też polecam Smile Dzięki niemu ludzie pieniądze zarabiają na naprawie tego co on nie wykryje Smile
Odpowiedz
#13
(05.08.2016, 20:04)rogacz napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Też polecam Smile Dzięki niemu ludzie pieniądze zarabiają na naprawie tego co on nie wykryje Smile

Nie ma programu który wykrywa dosłownie wszystko.
Gdyby taki był to by inni producenci po prostu nie istnieli ,  bo nikt by z ich programów nie korzystał.
Albo wszystkie inne programy zabezpieczające musieli być za darmo , to grupka osób na pewno wtedy by się odważyła i testowała.

Odpowiedz
#14
Ale są też programy które po prostu mało wykrywają Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości