Promocja SpyShelter Premium - licencja 1 rok
#1
Na blogu SpySheltera ukazał się anons na temat promocji/konkursu - do wygrania 20 rocznych licencji na wersję SS premium

Cytat:Take this unique opportunity to grab a SpyShelter Premium license for free!

In order to enter SpyShelter Premium 1 year license giveaway, you must finish at least 1 task in the form below. The more tasks you finish, the higher your final chance of winning the license!
Prize pool: 20 SpyShelter Premium 1 Year Licenses.
Giveaway starts: 2016-05-27 03:00:00 PM
Giveaway ends: 2016-05-31 11:00:00 AM
Awards: 2016-06-01
Timezone: CEST (Central European Summer Time) UTC/GMT +2 hours
We wpisie jest zalinkowana strona do promocji

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#2
ICHITO! Wyczaiłem ten konkurs będąc w pracy na dyżurze i jak typowy Janusz specjalnie nic nie mówiłem na forum, żeby zwiększyć swoje szanse. A tutaj cały plan w drobny mak!
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#3
A naprawili to że ransomy wchodziły? Smile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#4
(29.05.2016, 10:09)tommyklab napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

A naprawili to że ransomy wchodziły? Smile
Tommy...no właśnie...widuje ostatnio opinie, że SS ulega ransomom i że nie chroni, jak powinien...a są gdzieś jakieś obszerniejsze informacje o takich testach? Spekulacji trochę można znaleźć na Wildersach, ale to bardziej hipotezy na podstawie znanych możliwości...odniesień do faktycznych przykładów tam brak.
Tak naprawdę nie wiem, w czym rzecz...to nie jest program "anty-szystko" i nie można zarzucać mu braku jakiś funkcji. Owszem są znane mankamenty i jakby niejasności w funkcjonowaniu niektórych modułów, ale do cholery nikt nie wyjaśnia swojej technologii do samego końca, bo w końcu to twór programistów i ma swoje tajemnice...inaczej, każdy by kopiował kod.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości