Protest przeciwko ustawie antyterrorystycznej
#21
(28.04.2016, 16:09)terepeteme napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

A no takie że jak było faktycznie nie ciekawie ale stała za tym opcja zgodna z poglądami Ichito to było wszystko ok. Nagle jest zagrożenie demokracji wolności słowa bo cos tam wprowadza opcja inna niż jego.
Jednym zdaniem jak kradną to dobrze byle nie kradli mojego.

To skoro krytykujesz jego działanie, to po co sam robisz dokładnie to samo?
Bo robisz, siejąc ferment, że to temat stricte polityczny. Jeżeli chcesz takie przepychanki wygrać, to powinieneś tym bardziej pokazywać, że zależy Ci na temacie, a nie kontrze względem zachowania kogoś innego.
#22
Widzę, że paru kolegów chce się skichać, żeby tylko upolitycznić wątek, bo wtedy można jeździć po jego autorze i zasłaniać się łamaniem zasad forum. Jako autor wypowiem się więc...po rak kolejny niepolitycznie. Jeśli przychodzi nieproszony do mnie do domu jakiś buc i
- od razu zaczyna mi wmawiać, że ma racje, a ja mam go słuchać
- zmusza mnie do zmiany moich poglądów i przyzwyczajeń i twierdzi, że moje są niesłuszne, bo tylko jego inne są te prawdziwe i objawione
- jeśli nie chce słuchać moich argumentów i sprzeciwów i na dodatek twierdzi, że skoro mam inne, to jestem kimś gorszej kategorii
- jeśli wmawia mi, że mam przestać czytać i oglądać to, co dotychczas lubiłem i rozmawiać z tymi, których ceniłem i szanowałem
- jeśli chce odciąć mnie od świata dając w zamian przetworzone przez siebie propagandowe informacje i każe wierzyć w kompletne bzdury
- jeśli mi zagląda do mi sypialni, kuchni i do kieszeni chcąc kontrolować moje prywatne sprawy
- jeśli w jakikolwiek sposób chce ograniczyć moją wolność osobistą i moje obywatelskie prawa...
to ujmując to mało eufemistycznie mówię do niego "wyp...laj".
A teraz drodzy adwersarze dla waszej wiedzy i rozwagi...kaganiec i łańcuch w służbie pana bywa wygodny, bo dają jeść, spać, czasem dobre słowo i jakieś tam poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji. Ale pamiętajcie, że jak wam będzie źle i będziecie chcieli to komuś powiedzieć, to właśnie kaganiec wam w tym przeszkodzi...jak w końcu zechcecie odejść, to wtedy poczujecie, po co był łańcuch.

A teraz bardziej merytorycznie...to forum jest również o prywatności i to szeroko pojętej, bo technologie IT towarzyszą naszemu życiu niemal w każdym już aspekcie i ten wątek w takim dziale właśnie jest. To prawo narusza naszą prywatność bez dwóch zdań, a wolność i swobody obywatelskie to niekoniecznie domena tylko demokracji i nie w jej obronie tu stanąłem, choć pewnie dla wielu to nie na rękę z powodów, o których wspomniałem na początku. Nie wypowiem się tu już więcej, bo więcej mówić nie potrzebuję.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
#23
Panowie bdb powiedziane. Psssst, narodowcy są mali i mściwi, uważajcie w innych wątkach Wink Grin
Post sprawdzony przez  Arcabit Internet Security
#24
(29.04.2016, 08:44)A11-11Q napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Panowie bdb powiedziane. Psssst, narodowcy są mali i mściwi, uważajcie w innych wątkach Wink Grin

Nie napisałeś jakie ustawy zostały złamane? Czekam niecierpliwie...
#25
Czy premier może nie opublikować wyroku TK w Dzienniku Ustaw?
Patrz ust.zasadnicza...
Post sprawdzony przez  Arcabit Internet Security
#26
Ichito powinieneś zwać się MANIPULATOR I TO TAKI DO KWADRATU   Powtórzę jedno gdzie byłeś wtedy :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

 Ελευθερία ή θάνατος
#27
Te fotki juz tu były...lipa. Policjant kopiący chuligana - prawidłowo. Niby czemu ma byc taryfa ulgowa? Poza tym widzę tu nadużywanie znaku Polski Walczącej. Znak jest zarezerwowany dla Powstańcow. Dla chulidanow są tatuaże z czaszkami Wink
Post sprawdzony przez  Arcabit Internet Security
#28
(29.04.2016, 11:29)A11-11Q napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Czy premier może nie opublikować wyroku TK w Dzienniku Ustaw?
Patrz ust.zasadnicza...

Premier wyroku? :-). Pokaż mi no w ustawie zasadniczej taki przepis. Czemu człowieku piszesz o czymś o czym nie masz pojęcia...

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

?r=report/index&report_type=orz_rpt&p_wspolne=0&p_id_status_wykonania=1 
Tu masz poza tym wszystkie wyroki nieopublikowane za czasu PO.
#29
(29.04.2016, 11:41)A11-11Q napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Poza tym widzę tu nadużywanie znaku Polski Walczącej. Znak jest zarezerwowany dla Powstańcow. Dla chulidanow są tatuaże z czaszkami Wink

Słabe teksty, jak tam na europie zachodniej? Muzułmanie dalej kultury dorzucają?

Wszelkie tego typu protesty/akcje tracą sens gdy ktoś otworzy oczy i dostrzeże że się szykuje wojna religijna w europie.
#30
Ale "dajo"! Wystarczy kij w mrowisko wsadzić Grin
Post sprawdzony przez  Arcabit Internet Security
#31
Śmiej się, zobaczymy jeszcze.


Moje zdanie jest jedno - forum powinno być apolityczne, dlatego cały wątek powinien zostać skasowany.
#32
(29.04.2016, 12:47)rogacz napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Śmiej się, zobaczymy jeszcze.


Moje zdanie jest jedno - forum powinno być apolityczne, dlatego cały wątek powinien zostać skasowany.

To jest tak jeśli sramy po obecnej władzy to jest to temat apolityczny Wink  jeśli natomiast wspominamy cokolwiek na temat władzy minionej (ostatnie 8 lat) temat staje się automatycznie polityczny  :crazy:
 Ελευθερία ή θάνατος
#33
Czyli dla ciebie jak czarny bije białego to napaść, a jak biały czarnego to napaść rasistowska?
Dlatego poważnie mówię - zamiast włazić w te bagno, temat zamknąć.
#34
(29.04.2016, 13:04)rogacz napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Czyli dla ciebie jak czarny bije białego to napaść, a jak biały czarnego to napaść rasistowska?
Dlatego poważnie mówię - zamiast włazić w te bagno, temat zamknąć.

Dokładnie i to dzięki samemu Ichito temat ten powinien zniknąć.
 Ελευθερία ή θάνατος
#35
(29.04.2016, 12:24)A11-11Q napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ale "dajo"! Wystarczy kij w mrowisko wsadzić Grin

Ale napisz  bo mnie zawsze śmieszy i kończymy dyskusję. Jakie to przepisy złamał obecny rząd. Wszyscy się na to powołują a nikt nie potrafi wskazać tych przepisów. Dlatego tak bez jakichkolwiek emocji napisz mi konkretnie które przepisy zostały złamane...
#36
Giermkowie małego rycerza - pomachajcie sobie jeszcze trochę szabelkami i flagami... ja mam łikend i za dwie godzinki wyjezdzam z żoną w góry Smile
Post sprawdzony przez  Arcabit Internet Security
#37
(29.04.2016, 13:48)A11-11Q napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Giermkowie małego rycerza - pomachajcie sobie jeszcze trochę szabelkami i flagami... ja mam łikend i za dwie godzinki wyjezdzam z żoną w góry Smile

Ale czekamy na to jakie przepisy zostały złamane  Smile
 Ελευθερία ή θάνατος
#38
(29.04.2016, 13:48)A11-11Q napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Giermkowie małego rycerza - pomachajcie sobie jeszcze trochę szabelkami i flagami... ja mam łikend i za dwie godzinki wyjezdzam z żoną w góry Smile

Cieszy mnie niezmiernie, że spędzasz czas z rodziną. Będziecie pewnie zajadać Sushi i popijać Latte sojowym nie to co my ciemnogród ze swoimi kotletami. Nie jestem niczyim giermkiem. Najbliżej mi do JOWów. Nie mniej jako mężczyzna światły na pewno umiesz odnieść się do rzeczy o którą pytałem. Znasz pewnie idealnie Ustawę Zasadniczą napisaną przez Wielkiego Humanistę i zamordujesz mnie argumentami, tak że moje faszystowskie serce zapłonie z nienawiści...

A tak już zupełnie na serio. To potrafisz coś dociągnąć do końca i wprost mi napisać które ustawy/przepisy zostały złamane? Podkreślam - nie głosowałem na PIS i nie po drodzę mi z nimi. Nie mniej chciałbym się dowiedzieć jakie prawo złamali i dlaczego trzeba bronić demokracji...
#39
(29.04.2016, 08:44)A11-11Q napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Panowie bdb powiedziane. Psssst, narodowcy są mali i mściwi, uważajcie w innych wątkach Wink Grin
Akurat narodowcy nie przepadają mówiąc delikatnie za obecną partią rządzącą,
i to zarówno ci umiarkowani, jak i bardziej radykalni...
#40
Tylko narodowcy to są tacy ludzie do bicia - poprzednia władza nimi straszyła, lewica zwala na nich wszystkie plagi egipskie, a chłopaki po prostu kochają swój kraj.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości