Promocja Shadow Defender w najnowszym KŚ
#1
Za niewielkie pieniądze wielki program Smile Shadow Defender w sklepie KŚ ("Niezbędnik 2/2016")

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#2
Jaka to wersja? Aktualizacje należą się?
Odpowiedz
#3
czy warto rejestrować się do e-wydania ?

pozdrawiam
Odpowiedz
#4
Biere!

Kupiłem. Nawet spoko pomysł z takim ewydaniem. Co do programu: kod rejestracyjny jest zaszyty w instalatorze. Niestety, wersja promocyjna jest nieco starsza od strony dostępnej stronie. Pobranie najnowszej wersji i zainstalowanie jej w miejsce wersji promocyjnej powoduje "wyrejestrowanie" programu.
Ale dobre i tyle. Za 9 zł???
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#5
Jaka to wersja?...pytam z ciekawości Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#6
(21.04.2016, 10:51)ichito napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jaka to wersja?...pytam z ciekawości Smile

1.4.0.589
Odpowiedz
#7
Hmmm...przepraszam, ale to trzeba dodać...dyskusja o tej wersji strona 167 i 168 oraz info od Patricka (post #4184)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie wiem, jak sprawuje się ta wersja...nigdy nie miałem jej u siebie. Niedługo potem pojawiła się wersja x.591
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#8
To lepiej było pobrać darmową co było promo przez jeden dzień 1.4.0.608 wersję.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości