Krzesło obrotowe
#1
Witam szuka w miarę tanie tak do 200-300 zł krzesło obrotowe,bo obecne nadaje się do jedynie na strych.
Nie wiem za bardzo czy można czegoś oczekiwać za te pieniądze ale ważne by było wygodne, w miarę trwałe,miało regulację wysokości i podłokietniki?  Wink
Możecie coś polecić? 
Wiem,że można pochodzić po sklepach i przetestować ale na miejscu nie sprawdzimy jak wygląda pod względem wygody i trwałości Wink
Odpowiedz
#2
(18.04.2016, 12:16)UnitedHardcore91 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Witam szuka w miarę tanie tak do 200-300 zł krzesło obrotowe,bo obecne nadaje się do jedynie na strych.
Nie wiem za bardzo czy można czegoś oczekiwać za te pieniądze ale ważne by było wygodne, w miarę trwałe,miało regulację wysokości i podłokietniki?  Wink
Możecie coś polecić? 
Wiem,że można pochodzić po sklepach i przetestować ale na miejscu nie sprawdzimy jak wygląda pod względem wygody i trwałości Wink

Do Ikei daleko masz?
Trochę drożej

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

albo taniej

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i najtaniej

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Ogólnie dobrej jakości są, ale też nie wiem czego oczekujesz. Ja zbieram kasę na Markusa (tego pierwszego).
Odpowiedz
#3
U mnie Ikei nie ma niestety Sad jest Jysk,BRW itd

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Zwykłego krzesła obrotowego nie musi być jakieś wypaśne. Byle spełniało swoją funkcję wygodne i nie rozpadło się po kilku miesiącach Wink
Odpowiedz
#4
(18.04.2016, 14:20)UnitedHardcore91 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

U mnie Ikei nie ma niestety Sad  jest Jysk,BRW itd

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Zwykłego krzesła obrotowego nie musi być jakieś wypaśne. Byle spełniało swoją funkcję wygodne i nie rozpadło się po kilku miesiącach Wink

To zamów sobie przez Allegro

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wpisujesz Ikea i nazwę jaka tam CI się podoba. Te krzesła są dość dobre i wygodne. Jak się nie boisz kupić nie siedząc na nim to po prostu sobie wybierz jakiś kształ. Chociaż Ci powiem, że Markus jest naprawdę fajny.
A jak nie, to wbijaj w jakiś środek transportu i po sklepach. Posiedzisz to sam zdecydujesz...


PS.ZObacz sobie jeszcze to

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Całkiem spoko się na tym siedzi...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości