Kaspersky Cleaner Free Beta
#1
Kaspersky lab pracuje nad konkurencja dla Ccleaner i innych podobnych "sprzątaczy" systemowych. 

Cytat:Kaspersky Cleaner is a new program by Russian security firm Kaspersky that has been released as a free beta version on the company's website.

The program has been designed to assist users in removing junk files and temporary files from PC systems running the Microsoft Windows operating system, and to improve their privacy on top of that.


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Bez niepotrzebnych funkcji i stosunkowo duze możliwości w wyborze opcji do czyszczenia.
Pozdrawiam Jacek
Odpowiedz
#2
Pojechali po bandzie interfejs działa na silniku chrome, gdyby nie to zawartość całości zawarła by się w kilkuset kilobajtach.
Odpowiedz
#3
(23.02.2016, 16:57)zord napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Pojechali po bandzie interfejs działa na silniku chrome, gdyby nie to zawartość całości zawarła by się w kilkuset kilobajtach.

a to dobrze czy źle ? Smile
Odpowiedz
#4
Wygląda mi na to że jest dobrze Grin
Odpowiedz
#5
używałeś ?
ta telemetria w ustawieniach mnie troszkę dziwi
Odpowiedz
#6
Nie, mam Reg Organizer i tam jest ta sama funkcja. Ale przeglądarka od Aviry jest godna wypróbowania.
Odpowiedz
#7
(23.02.2016, 20:55)Tibu 11 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie, mam Reg Organizer i tam jest ta sama funkcja. Ale przeglądarka od Aviry jest godna wypróbowania.
Dziękuję
Odpowiedz
#8
Trzeba pamiętać ze to jeszcze wersja Beta. faktem jednak jest to ze ilość ustawień i możliwości są ogromne w porównaniu do innych podobnych programów. Z tego co widzę to jest to połączenie programu do czyszczenia systemu i do zabezpieczenia prywatności użytkownika (taki Ccleaner + np. O&O ShutUp10) .  
Jeżeli nie zostanie nic spartaczone to będzie można tym małym programikiem sobie dobrze ustawić system, jest opcja blokady wielu niepotrzebnych funkcji. 


@neon

tam chodzi o wyłączenie telemetri, czyli o uniemożliwienie Microsoftowi zbierania danych itp. co moim zdaniem jest akurat w tym wypadku pożyteczną funkcja.
Pozdrawiam Jacek
Odpowiedz
#9
Zainstalowałem go i ,,oł yeah,, Grin bo jest po polsku Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości