Zemana AntiMalware beta i stabilne - nowy skaner na żądanie
Zdecydowałam się odinstalować ZAM. Pozbycie się jej było problematyczne, bo sam proces się dłużył, co chwilą włączał się Firefox i otwierał ich stronę, oraz wyskakiwało okienko, że ukazała się nowa wersja tego softu i należy kliknąć na: OK, aby je pobrać... Co chwila zamykałam to okienko i nawet na chwilę wyłączyłam ruter. Potem niby ją odinstalowałam, ale nadal była w systemie, jeszcze raz ją odinstalowałam... Strasznie są natarczywi...

Uważam, że na tą chwilę lepsze jest SecureAPlus, skorzystałam z ich dawnej promocji i mam go na około 18 miesięcy... Jak na razie...
Kto pyta nie błądzi, ale błądzić jest rzeczą ludzką. Wink
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Zemana AntiMalware beta i stabilne - nowy skaner na żądanie - przez joa17t - 23.06.2015, 22:15
RE: Zemana AntiMalware beta i stabilne - nowy skaner na żądanie - przez Konto usunięte - 04.12.2015, 10:05
Re: Zemana AntiMalware beta i stabilne - nowy skaner na żądanie - przez Konto usunięte - 02.02.2015, 18:21
Re: Zemana AntiMalware beta i stabilne - nowy skaner na żądanie - przez Konto usunięte - 20.02.2015, 19:14
Re: Zemana AntiMalware beta i stabilne - nowy skaner na żądanie - przez Konto usunięte - 24.02.2015, 23:25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości