Zemana AntiMalware beta i stabilne - nowy skaner na żądanie
lukasamd napisał(a):@LowcyGier:
Mam swoje życie prywatne i inne zajęcia (także na DP)?

Chłopaki... dajcie siana ze zwracaniem mi uwagi na sprawy związane z DP, ja tam jestem redaktorem jakby ktoś nie zauważył, a nie kimś od wszystkiego, jak się co niektórym wydaje :/
To takie ogólne info, bo coraz częściej cośtam cośtam biadolenie tu na forum.

@Łukasz:
Przepraszam, jeżeli Ciebie uraziłem. Wiem, że robisz magisterkę, pracujesz jako redaktor, a oprócz tego masz swoje życie prywatne - jak każdy człowiek. I też jak każdy masz lepsze i gorsze dni. Ja nie twierdzę, że to Ty MUSISZ uaktualnić informację o odnowionym produkcie Zemany. Sam jednak nie pracujesz w DP. Z pewnością są osoby odpowiedzialne za aktualizację oprogramowania. Nie wiadomo jednak czy wiedzą o odnowionym produkcie Zemany, a wiele na to wskazuje, że tym razem zapowiada się naprawdę dobre i godne polecenia oprogramowanie - właśnie od Zemany.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Zemana AntiMalware beta i stabilne - nowy skaner na żądanie - przez Konto usunięte - 04.12.2015, 10:05
Re: Zemana AntiMalware beta i stabilne - nowy skaner na żądanie - przez Konto usunięte - 02.02.2015, 18:21
Re: Zemana AntiMalware beta i stabilne - nowy skaner na żądanie - przez Konto usunięte - 20.02.2015, 19:14
Re: Zemana AntiMalware beta i stabilne - nowy skaner na żądanie - przez Konto usunięte - 24.02.2015, 23:25
Re: Zemana AntiMalware beta i stabilne - nowy skaner na żądanie - przez LowcyGier - 24.02.2015, 23:37

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości