Zemana AntiMalware beta i stabilne - nowy skaner na żądanie
#30
ja też zapisałem się do bety bo licencja dożywotnia na soft z taka ilością silników to jest coś
(choć myślę że i tak nie będę używał wszystkich bo będzie masa FalsePositivów... ale Bitdefender, Avira i Eset to super sprawa, a te inne nie są mi znane z wykrywalności, o niektórych tylko słyszałem ale chyba żadem nie zasługuje... na udział w skanowaniu przy tej trójcy?.
A czy tak szybki skan nie jest przypadkiem za mało dokładny? Hitman też tak szybko skanuje i dlatego mam do niego ograniczone zaufanie.
Ten program ma szanse na najlepsze wyniki w wykrywalności dzięki takiej ilości silników. Czas pokaże jak będzie z fałszywymi alarmami.
PS. mogli by zrobić antywirusa z takimi silnikami Smile
Wisevector v3,05
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Zemana AntiMalware beta i stabilne - nowy skaner na żądanie - przez Konto usunięte - 04.12.2015, 10:05
Re: Zemana AntiMalware beta i stabilne - nowy skaner na żądanie - przez witek21 - 31.01.2015, 15:56
Re: Zemana AntiMalware beta i stabilne - nowy skaner na żądanie - przez Konto usunięte - 02.02.2015, 18:21
Re: Zemana AntiMalware beta i stabilne - nowy skaner na żądanie - przez Konto usunięte - 20.02.2015, 19:14
Re: Zemana AntiMalware beta i stabilne - nowy skaner na żądanie - przez Konto usunięte - 24.02.2015, 23:25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości