Zemana AntiMalware beta i stabilne - nowy skaner na żądanie
#25
Właśnie się zarejestrowałem na beta-testy.

Czyli jest pakiet 8 silników + 2 silniki custom (Microsoft i Intel Security, dawniej Mcafee) od OPSWAT:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



I porównanie z Hitman na przypadkowej paczce 1541 malware:

ZAM2beta vs Hitman - 1449 vs 1423

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



ZAM tyle samo wykrywało na tej paczce z 8 włączonymi domyślnymi silnikami, jaki i z włączonym jeszcze QuickHeal i TotalDefense.


Z minusów to będą FP, np. programik timesaver, do szybkiej eliminacji non-exe plików w paczce:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


albo strona startowa

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

jako zagrożenie Smile (po około godzinie po zgłoszeniu że nieszkodliwe, już jest ok.)

Ciekawe jak sobie będą radzić z taka ilością FP przy tylu skanerach.


Do plusów już mogę zaliczyć bardzo szybki upload (kilka równoległych wysyłań i pełne wykorzystanie łącza - u mnie 5mbit). Gdzie Hitman wysyła tylko jeden plik na raz i max. 2mbit
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Zemana AntiMalware beta i stabilne - nowy skaner na żądanie - przez Konto usunięte - 04.12.2015, 10:05
Re: Zemana AntiMalware beta i stabilne - nowy skaner na żądanie - przez tommyklab - 31.01.2015, 10:35
Re: Zemana AntiMalware beta i stabilne - nowy skaner na żądanie - przez Konto usunięte - 02.02.2015, 18:21
Re: Zemana AntiMalware beta i stabilne - nowy skaner na żądanie - przez Konto usunięte - 20.02.2015, 19:14
Re: Zemana AntiMalware beta i stabilne - nowy skaner na żądanie - przez Konto usunięte - 24.02.2015, 23:25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości