Optymalna konfiguracja COMODO Internet Security dla przeciętnego użytkownika.
#97
Hej,
Comodo zainstalowałem korzystając z jednej z przewijających się w tym wątków konfiguracji (z jednym wyjątkiem - firewalla ustawiłem w tryb własnych reguł i wszystko co łączy się z internetem pierwszy raz pyta o regułę).
Od początku miałem problem z mulącym dyskiem a przynajmniej tak to wyglądało.
Raz na jakiś nie mogłem odpalić programów przez kilkanaście i więcej sekund. Ikony programów zastępowane były ikoną exe. Gdy po kilkunastu+ sekundach, zamulenie ustępowało, ikony się pojawiały a programy odpalały w ilości kilku na raz jeśli wcześniej próbowałem odpalić kilka.
Wyłączyłem HISP i wydawało się, że wszystko wróciło do normy. Jednak od Jakiegoś czasu znów mam podobny problem. Głównie programy z portable Apps czasami nie odpalają się, dopiero po 30+ sekundach. Zauważyłem jednak pewną zależność gdy zamulenie następuje.
W katalogu CisDumps, podczas odpalania programu, który się freezuje, tworzony jest plik cavwp.exe.13000.dmp lub podobny o wielkości 0kb. Gdy zwiecha ustępuje, program się odpala a plik cavwp.exe.13000.dmp osiąga wartość 330mb. Dziennik zdarzeń windowsa również wskazuje na cavwp.exe.
Jakieś pomysły co może być przyczyną?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Optymalna konfiguracja COMODO Internet Security dla przeciętnego użytkownika. - przez airm - 17.02.2020, 23:45

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości