Webroot SecureAnywhere ID Shield software FREE
#3
Witam,

pomimo tego ze nie ma możliwości usunięcia znalezionych po skanowaniu szkodników, program ma naprawdę duza mozliowosc konfiguracji i jeżeli się sprawdzi może być naprawdę dobrym rozwiązaniem do ochrony nie tylko w sieci ale i ogólnie komputera jako ze jest również ochrona nośników USB. Mam na myśli blokowanie przed zarażeniem jakimś wirusem itp. Poczekamy zobaczymy jak to mówią, jak na razie jestem pod wrażeniem. Zapomniałem dodać ze jest tez moduł ochrony kont na Facebooku. Smile
Moze okazać się dobrym rozwiązaniem na starszy slaby sprzęt dla kogoś kto szuka lekkiej ochrony w real-time w dodatku darmowej i od czasu do czasu przeskanować EEK lub MBAM w celu usunięcia ewentualnych śmieci.
Pozdrawiam

Jacek
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Webroot SecureAnywhere ID Shield software FREE - przez Jacenty - 26.11.2014, 12:16
Re: Webroot SecureAnywhere ID Shield software FREE - przez Jacenty - 26.11.2014, 13:03
Re: Webroot SecureAnywhere ID Shield software FREE - przez Jacenty - 26.11.2014, 14:01
Re: Webroot SecureAnywhere ID Shield software FREE - przez Jacenty - 26.11.2014, 14:44
Re: Webroot SecureAnywhere ID Shield software FREE - przez Jacenty - 26.11.2014, 17:56
Re: Webroot SecureAnywhere ID Shield software FREE - przez Toruniak - 26.11.2014, 19:20
Re: Webroot SecureAnywhere ID Shield software FREE - przez Jacenty - 26.11.2014, 19:28

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości