AV-Comparatives - DefenseWall HIPS przetestowany
VenomX napisał(a):To teraz musisz przekazać to całemu światu , że DW jest o wiele skuteczniejszy niż klasyczna ochrona antywirusowa, jeśli to ci się uda to będziesz wielki Smile drive-by download ? Jak na razie nie miałem z tego typu atakiem styczności , jeśli będę mieć i moja ochrona zawiedzie wtedy na pewno sięgnę po coś bardziej oryginalniejszego . Jesteś maniakiem Creer i nie masz żadnego problemu z wirusami to twoje hobbyu - ładować w system każde możliwe rozwiązanie ochronne , przy czym większości nie wykorzystujesz a zabezpieczasz się tak jakbyś pracował w NASA .

Liczne testy, porownania, etc sa ogolnodostepne, problem lezy gdzie indziej, tak jak pisal Polak - wiekszosc osob idzie na latwizne i zawierza swoje bezpieczenstwo reklamom i sprytnie przemyslanym haslom reklamowym: Kompletna ochrona przed wirusami, inteligentna technologia, etc, etc. Nie chce im sie szukac innych rozwiazan bo i po co skoro producent danego programu twierdzi ze oferuje on kompletna ochrone?
Gdyby reklamy programow GW i DW byly tak spopularyzowane jak dotychczasowe reklamy firm AV, wtedy nie mam watpliwosci ze ludzie zaczeli by ich uzywac. Problem w tym ze te programy nie sa reklamowane w mass mediach.
Maniakiem nie jestem, zle postrzegasz pewne sprawy - poprostu interesuje sie tematyka bezpieczenstwa i lubie wiedziec ze posiadam optymalne rozwiazania, ktore rzeczywiscie dzialaja i to dzialaja nie na pismie ale w codziennym uzytkowaniu, oferujac wiekszy poziom bezpieczenstwa, przy jednoczesnym znaczaco mniejszym zuzyciu zasobow.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals


Wiadomości w tym wątku
Re: AV-Comparatives - DefenseWall HIPS przetestowany - przez adam_993 - 06.05.2009, 13:12
Re: AV-Comparatives - DefenseWall HIPS przetestowany - przez Creer - 27.05.2009, 21:47

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości