AV-Comparatives - DefenseWall HIPS przetestowany
jasne że zniechęca,większość ludzi idzie na łatwiznę i madaleko w poważaniu bezpieczeństwo swojego kompa uważa że antywirus załatwi sprawę, otóż nie załątwi.
DW wychodzi na przeciw temu, programu się trzeba nauczyć jak chcesz nie mieć procesów po restarcie
ale przetestowałem progs na moich znajomych co to zabezpieczali swoje kompy tylko np avastem lub w ogóle nie mieli antywirusa
po zainstalowaniu im DW włączeniu trzech funkcji w opcjach używali kompa jak dawniej bezkrytycznie sobie surfując i ściągając dane
po jakimś czasie komp miał sporo niechcianych procesów, a lista w rollback była długa
zainstalowałęm avirę, i po przeskanowaniu kompa wywaliła te procesy, oczywiście te które widziała
znajomy poprosił mne żeby pokazać jak to robi DW i teraz na koniec dnia komp jest czyszczony
użytkowanie kompa się nie zmieniło ale nastawienie do bezpieczeństwa wzrosło
wystarczy trochę inicjatywy, ale wiem że o nią będzie ciężko bo jak już pisałem ludzie idą na łatwiznę
WIN11
Ventura


Wiadomości w tym wątku
Re: AV-Comparatives - DefenseWall HIPS przetestowany - przez adam_993 - 06.05.2009, 13:12
Re: AV-Comparatives - DefenseWall HIPS przetestowany - przez polak900 - 27.05.2009, 17:54

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości