Trochę prywatności..
#2
Cytat:Witam forumowiczów, niedawno zrozumiałem, że w internecie nie ma anonimowości
Odpalasz VPN i TOR-a i możesz pisać na gejowskich portalach anonimowo.

Cytat:czy hasło, które dostałem na mail''a w formie tekstu mogło zostać przechwycone
Przez NSA i boty Google czytające maile. Kto inny miał przechwycić? Nawet największy homofob tego nie potrafi!

Cytat:1. Czy programy typu ipredator, cyberghost naprawdę działają?
Ale co, czy są anonimowe, czy zbierają logi? Sam VPN nie zapewnia anonimowości, co najwyżej trochę prywatności. Nie jeden już w Iranie oglądał filmiki jak trzech murzynów ładuje typa i ich ukamienowali. Przypadek?

Cytat:Czy łącząc się z kontem shell poprzez VPN i przeglądając tam wiadomości mój ISP w jakikolwiek sposób może sprawdzić co ja robię? Wiem, że będzie widział, że łączę się z VPN co samo w sobie jest podejrzane i wiem, że będzie widział ilość pobranych danych. Czy łączymy się z VPN to VPN czy są również połączenia szyfrowane?
Aaa, żeby się schować przed samym ISP, to wystarczy najzwyklejszy VPN. Wszystko jest zazwyczaj szyfrowane. Petycje w obronie tęczy nie wyciekną...

Cytat:Chcę po prostu w spokoju przeglądać internet, a zza zasłony wychodzić tylko podczas zamawiania butów ze sklepu internetowego Wink
Jasne...Wink do zobaczenia na paradzie!

A na serio: Używaj VPN i wszystko będzie dobrze, cały ruch będzie szedł przez VPN. ISP nic nie zobaczy.
Bitdefender Free + HitmanPro.Alert 3 (CTP4) | ADP + Ghostery | Malwarebytes Anti-Malware + HitmanPro
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Trochę prywatności.. - przez ChriS889 - 13.07.2014, 12:31
Re: Trochę prywatności.. - przez Patrick Bateman - 14.07.2014, 14:05
Re: Trochę prywatności.. - przez ChriS889 - 14.07.2014, 16:44
Re: Trochę prywatności.. - przez Patrick Bateman - 14.07.2014, 18:55
Re: Trochę prywatności.. - przez kermit - 14.07.2014, 19:46
Re: Trochę prywatności.. - przez ChriS889 - 15.07.2014, 21:28

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości