LinkedIn udostępnia kontaktom adres mailowy
#2
wojek napisał(a):dość licznie wnioski o połączenie od ludzi o podobnym profilu zawodowym.

Osobiście nie spotkałem się z prośbami o połączenie z ludźmi spoza grona znajomych. Inna sytuacja, kiedy osoby rekrutujące pracowników nawiązują z Tobą kontakt, co zdarza się stosunkowo często.
wojek napisał(a):Ponieważ traktuję to na luzie, więc akceptuję wszystkich zgłaszających się(zresztą trudno o jakąś wstępną weryfikację, byłaby ona czasochłonnai przez to nieco absurdalna). Niestety, niektóre (a przynajmniej jedna) osoby włączone do ''kontaktów/połączeń'', zaczęły rozsyłać różne info na maila.

Nie wiem do końca jak to działa, nie jestem tam codziennym gościem, ale skoro nawiązujesz kontakty z osobami, których nie znasz, to chyba automatycznie dostajesz informacje o ich publikacjach o aktualizacjach profilu. Jakie dokładnie informacje otrzymujesz? Ja nie dostaję żadnych niepożądanych maili od losowych osób i nie widzę, aby mój główny adres mailowy był dostępny publicznie. Nawet ciężko mi powiedzieć, czy jest on dostępny dla osób zalogowanych Smile
SpyShelter Firewall
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: LinkedIn udostępnia kontaktom adres mailowy - przez nikita - 17.04.2014, 00:04

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości