Diladele Web Safety - blokowanie reklam, banerów, itp.
#12
Ja mam z kolei problem na Windows 8 x64. Niezależnie od ustawień mam alert przy Your web privacy is not protected :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Co ciekawe, przy takich samych ustawieniach programu na Windows 7 Enterprise x64 problemu nie ma. Na Windows 8 x64 również nie startuje ikona w tray''u. Zastanawia mnie, czy ma to jakiś związek z wymuszeniem rozszerzonego trybu chronionego na procesach domyślnej przeglądarce jaką jest Internet Explorer 10. Z tym, że nie mam teraz czasu tego sprawdzić Smile

EDIT: Kontaktowałem się w tej sprawie z suportem Diladele. Moduł prywatności został domyślnie wyłączony ze względu na sporadycznie występujące błędy związane z poprawnym wyświetlaniem stron. W przypadku gdy funkcja jest włączona i wystąpią jakiekolwiek problemy z wyświetlaniem, nie ma potrzeby jej wyłączania - wystarczy dodać stronę do wyjątków. Jak dla mnie super.

PS.
A sam fakt tego, że dostawałem monit o wyłączonej ochronie prywatności, był spowodowany pominięciem jednego checkboxa... Wall
SpyShelter Firewall
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Diladele Web Safety - blokowanie reklam, banerów, itp. - przez Konto usunięte - 18.04.2013, 10:47
Re: Diladele Web Safety - blokowanie reklam, banerów, itp. - przez Konto usunięte - 22.04.2013, 12:28
Re: Diladele Web Safety - blokowanie reklam, banerów, itp. - przez nikita - 24.04.2013, 20:51
Re: Diladele Web Safety - blokowanie reklam, banerów, itp. - przez Konto usunięte - 27.09.2013, 10:24
Re: Diladele Web Safety - blokowanie reklam, banerów, itp. - przez Konto usunięte - 19.11.2013, 23:43
Re: Diladele Web Safety - blokowanie reklam, banerów, itp. - przez Konto usunięte - 20.11.2013, 08:34
Re: Diladele Web Safety - blokowanie reklam, banerów, itp. - przez Konto usunięte - 20.11.2013, 20:35
Re: Diladele Web Safety - blokowanie reklam, banerów, itp. - przez Konto usunięte - 11.01.2014, 22:08

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości