Kaspersky Internet Security-recenzja, kompletne wnioski
#5
tommy504 napisał(a):Czyli Alex nawróciłeś się? Chyba nie tylko na potrzeby konkursu? Smile


Na jedyną właściwą drogę? Cool

Naprawdę v.2013 , ta stabilna , przystosowana pod Windowsa 8 zachowuje się skrajnie inaczej niż v. 2012 i pierwsza stabilna trzynastka (która miała te kosmiczne 700 MB Ram).
Przyznam ,że KISa musiałem usunąć ze swojego systemu, gdyż po prostu mam za stary komputer i działanie było zbyt odczuwalne, ale teraz np. wyrzucam Bullguarda za to samoWink

Pakiet bardzo dopracowany, Kaspersky Security Network zna wiele plików, w moim odczuciu zbyt tolerancyjny dla Adware (uważam ,że wszelkiego typu Babylony czy SwetIM albo inne 1clickdownloadery i towarzyszące temu malware-torrenty powinny być wykrywane) - tu tak nie jest. Wręcz reputacja takich aplikacji jest pozytywna.

W czasie pełnego skanu mogłem korzystać z komputera, wszystko odbywało się szybko . O i też może działać w automacie lubjako ostry HIPS. Fajny Anti-Spam, dobra kontrola WWW.

Nie ma za bardzo do czego się przyczepićSuspicious


A i leczenie plików. Tę Neshtę rozwalił przebojowo.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Kaspersky Internet Security-recenzja, kompletne wnioski - przez McAlex - 26.09.2012, 15:37

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości