McAfee 2013 .WINDOWS-Produkty dla klientów indywidualnych
#95
Miquell napisał(a):Oficjalnie polecają do bety dorzucić MBAM?? <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->


Ach długa historia. Ogólnie forum McAfee jest zarządzane przez osoby spoza tej firmy. I tak naprawdę ich pomoc polega na tym ,że klient pisze
-" Mam Ransoma, który blokuje pulpit"
*Pan Moderator" Och Kochany Kliencie <3<3<3 niemożliwe! Przecież McAfee wszystko wykrywa! U mnie zawsze wszystko wykrywa! No nie, nie , nie... Uruchom komputer w trybie awaryjnym i pobierz MalwarebytesSmile "

Czyli moderator musi polecać zewnętrzne narzędzia skoro tak na poważnie to dział techniczny ma go w głębokim poważaniu. Jedyne co radzą to instalacja GetSuspa i dodatkowych skanerów.

Inaczej jest z betą, bo ta faktycznie jest zarządzana na Community i miałem nawet okazje pisać zkierownikiem bety Smile
Dodatkowo na tymże forum piszą też technicy/analitycy zagrożeń Artemisa (czyli Ci odpowiedzialni za heurystykę) .
Nie podoba mnie się to. W USA ten soft ma opinie jednego z najlepszych (dlatego atakuje go Check Point) i chyba im się wydaje ,że tak jest naprawdę, więc wszystkich olewają równo, myślą ,że wykryją każde zagrożenie i w ogóle nie czytają testów , nie przejmują się opiniami etc.

Nie lubię takich dużych firm .

Więc co za tym idzie, oficjalnie nie polecają instalacji MBAM, gdyż oficjalnie McAfee wykrywa/usuwa/ wszystkie wirusy Craze

No , a nieoficjalnie pan Moderator poleca MBAM .
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: McAfee 2013 .WINDOWS-Produkty dla klientów indywidualnych - przez Konto usunięte - 22.05.2012, 16:50
Re: McAfee 2013 .WINDOWS-Produkty dla klientów indywidualnych - przez McAlex - 15.08.2012, 12:39

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości