McAfee 2013 .WINDOWS-Produkty dla klientów indywidualnych
#59
A dawno nic nie pisałem hehGrin

Chciałbym trochę "naprawić " to co wcześniej napisałem o pomocy technicznej w Polsce. Otóż cos się zmieniło.
Technicy na zgłoszenie poprzez mail problemu z False positive zareagowali po 30 minutach następująca informacją:
Wyglada na to, ze Pana problem jest bardziej skomplikowany i z tego powodu zaproponowalibysmy bezposrednia interwencje z naszej strony poprzez zdalna kontrole nad Pana komputerem /remote control/.

Uprzejmie prosze napisac do nas czy zgadza sie Pan na takie rozwiazanie problemu oraz podac godziny, w ktorych pasowaloby Panu, abysmy przejeli kontrole nad Pana komputerem /Poniedzialek-Piatek 14-17/. Interwencja moze zajac kolo godzine. Oczywiscie bedzie mial Pan podglad na wszystko co sie dzieje na Pana komputerze

Prosze potwierdzic czy numer +48 *** jest poprawny i aktualny, poniewaz jak dzwonie do Pana sie wlacza poczta glosowa.

Pomoc techniczna pewna , reagujaca i na najwyzszym poziomie.
Wcześniej gdy chciało się coś załatwić nalezało pisac na angielskim czacie, teraz firma chyba <mam nadzieję> zaczyna na powaznie działać w Polsce.

I dobrze, czym większa konkurencja tym lepsza jakośc usług.
kolejny moj kontakt i kolejne nowości:
-czas usunięca false positive nawet 1,5 miesiąca (plików w analizach jest tak dużo)
-Fp mozna dodac do wyjatków przy wsparciu Pomocy Technicznej/

Dodano: 19 cze 2012, 9:32

McAfee Labs Security Advisory
-----------------------------
MTIS12-098 - June 19, 2012


Executive Summary
Since the last McAfee® Labs Security Advisory (June 15),
the following noteworthy event has taken place:

McAfee product coverage has been updated for vulnerabilities in Adobe, IBM, Microsoft, Sielco, Apple and Oracle products.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: McAfee 2013 .WINDOWS-Produkty dla klientów indywidualnych - przez Konto usunięte - 22.05.2012, 16:50
Re: McAfee 2013 .WINDOWS-Produkty dla klientów indywidualnych - przez McAlex - 19.06.2012, 09:32

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości