McAfee 2013 .WINDOWS-Produkty dla klientów indywidualnych
#56
Już wyjaśniam - Nie ma problemu z zakupem np Eseta. Po krótkim wdrożeniu można połapać się i w produktach i zasadach licencjonowania uwzględniający nawet skrajne przypadki typu - mam 4 licencje NODa na pół roku, i 2 Smarta ważne jeszcze 3 miesiąca. Chcę z tego zrobić 10 licek Smarta ale przy okazji na serwer.I nie ma problemu Wink
Co innego z McAfee - tam trzeba znać numer ENAI klienta, jego dane, każdorazowo pytać się u dostawcy "ile będzie kosztować" i czekać nierzadko cały dzień. A klient mówi - zrobi Pan mi wycenę na już...i co zrobić? Facepalm
Tyle jeśli chodzi o biznesowe licencje.
SOHO i te w sieciówkach - to co innego. Nie kłopot zakupić na magazyn setkę boxów, przykleić cenę i czekać aż się same sprzedadzą. Nie ma też problemów takich jakie opisałem wyżej.
Podobnie z preinstalowanym AV na gotowych maszynach. Sąsiad mój miał na lapku TrendMicro i co z tego wynika? Nic Wink Producenci hardware nie patrzą (w dużej większości przypadków) na to czy coś jest popularne, znane czy dobre - bardziej ważne są warunki handlowe, czy coś muszą dorzucić do interesu czy ktoś daje im coś za frajer..wystarczy, że będzie jakaś wzmianka o jakimś sofcie.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: McAfee 2013 .WINDOWS-Produkty dla klientów indywidualnych - przez Konto usunięte - 22.05.2012, 16:50
Re: McAfee 2013 .WINDOWS-Produkty dla klientów indywidualnych - przez funky_koval - 08.06.2012, 10:21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości