LMT AntiMalware (wcześniej LMT Anti Logger) - nowość z Wietnamu
#9
Program doczekał się kolejnych wersji, ale tym razem wycofuje pewne funkcje czyli skaner

Cytat:Hi!
LMT Anti Logger 3.9.2 released
Changelog:
  • Temporarily remove the LMT Anti Logger Scanner feature because it creates too many false positives.
  • Fix a bug in check update.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Program na pewno wymaga sporo dopracowania, choć zaczyna być interesującą alternatywą ze względu na preferowanie mechanizmów niesygnaturowych...to rzadkość teraz i przypomina mi nieco rozwiązania SpySheltera. Czy mu zagrozi...z pewnością nie, choć w wersji darmowej daje jakby więcej. Na Windows 7 nie działa...a właściwie działać nie powinny...funkcje, które pokazują się zaraz po instalacji

   

Ale ku zaskoczeniu działa na pewno funkcja "anti-screenloger" Smile ponieważ po jej włączeniu nie da się zrzutu na Win7 wykonać...działa to podobnie jak "Screen Phantom" w SS czyli pojawia się czarny ekran. Nie sprawdzałem, co jeszcze działa niepoprawnie, ale przekazałem info autorowi...na razie bez odzewu.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: LMT Anti Logger - nowość z Wietnamu - przez ichito - 27.05.2020, 09:43

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości