Zabezpieczeńie WIN 10 (bankowość, giełda)
#4
(08.01.2019, 21:03)Sillo napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Witam

Powiem tak sam system zabezpieczeń w Windows 10 jest bardzo dobra - co potwierdzają testy AV.
Zostaw zabezpieczenie systemowe , dołóż Zemane antilogger (często są klucze za free) + Check Point SandBlast (do przeglądarki) - zablokuj połączenia przychodzące (dodaj nową regułe w zaporze systemowej)

Jeżeli  ma być coś płatnego to Kaspersky lub mks_vir***  + Zemane antilogger (często są klucze za free) + Check Point SandBlast (do przeglądarki ) /  - zablokuj połączenia przychodzące (dodaj nową regułę w dowolnym pakiecie IS)

Myślę że poważnym zagrożeniem dla Twojego komputera będą krypto koparki. Podane nazwy AV chronią przed tym zagrożeniem. 



I myślę że będziesz zadowolony Smile



*** mks_vir ma najlepszą ochronę bankowości według testów - pod tym względem.

Nie bardzo wiem czemu proponujesz dodatek do przeglądarki "Check Point SandBlast (do przeglądarki )" który wymaga dostępu do urządzenia SandBlast lub usługi Cloud by prawidłowo działał. W takim przypadku jak ty podajesz tan naprawdę zbędny bajer który nie bardzo wspomoże ochronę.
Dodatkowo tym bardziej jest to rozszerzenie ochrony enterpise, dla firm które korzystają na przykład z FW checkpoint
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Zabezpieczeńie WIN 10 (bankowość, giełda) - przez dolar444 - 08.01.2019, 23:10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości