Nie takie znów "słodkie" te Morele(net) - ostrzeżenie!
#8
Ja nie chcę tylko wrzucać całych tekstów, choć czasem mi się to zdarza z różnych powodów, ale staram się w podobnych przypadkach raczej przefiltrować tekst źródłowy i wyciągnąć z niego jakąś główną myśl albo choć ciekawsze czy przyciągające uwagę fragmenty...nie chcę też tylko linkować do całości bez żadnego komentarza. Zachęcam tym...tak sobie obiecuję...do zajrzenia do tekstu źródłowego i do wyciągania wniosków samodzielnie. Mam nadzieję, że dzięki temu trochę się różnimy od komentarzy na innych podobnych portalach Smile
Zgadzam się z Lukasem...niedbałość jest takim samym uchybieniem, jak wykorzystanie jej skutków i dlatego Morele powinny ponieść konsekwencje, choć to pewnie nie jest przyjemne dla nich jako ofiary kradzieży.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Nie takie znów "słodkie" te Morele(net) - ostrzeżenie! - przez Konto usunięte - 31.12.2018, 11:55
RE: Nie takie znów "słodkie" te Morele(net) - ostrzeżenie! - przez ichito - 31.12.2018, 11:58

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości