Jak skonfigurować geswall żeby AQQ instalowało dodatki?
#17
Blade napisał(a):Mam z tym problem. Nie mogę instalować dodatków. Poradzicie coś?Smile


Jeżeli chcesz zainstalować dodatek, to powinieneś wyłączyć izolowanie AQQ i następnie zainstalować go, jeżeli instalujesz dodatki za pomocą AQQ. Aby wyłączyć izolowanie dla danej aplikacji kliknij PPM na nazwę programu w konsoli GW, wybierz Właściwościi w Security Level - Never isolate .
Pamiętaj oczywiście, aby po zainstalowaniu dodatków powrócić do izolowania AQQ.
Niektóre dodatki mogą wymagać utworzenia dodatkowych reguł, jeżeli tak będzie w Twoim przypadku to skorzystaj z Application Wizardlub też możesz sprawdzić w logu co jest izolowane i ręcznie dodać właściwą regułę. O Application Wizard troszkę napisałem w opisie. Gdybyś nie mógł sobie jednak sam poradzić, to w wolnej chwili służę pomocą.


zbyszek napisał(a):Bo on działa w ukryciu jako niewidoczny najczęściej Smile

LikwidatoR napisał(a):Co mowę mu odebrało , poza tym ja go nie widzę jak ja jestem online widocznie wpada kiedy mnie nie mapechSmile jak będziepomorze Ci Wink

LikwidatoR napisał(a):SPYSmile

Plati napisał(a):Przed chwilą też było dwóch niewidocznych, jednak yngve dalej ma napisane że był o 19.


Hehe, nie mogę ze śmiechu Wink O Wy - szpiedzy, nic mi intymności nie pozostawiacie. No nic, trzeba będzie w przyszłości wchodzić na forum Aviry jako "gość"... Wink

Panowie, przychodzi czas w życiu każdego mężczyzny, że musi pomyśleć o założeniu rodziny, "spłodzeniu syna, posadzeniu drzewa i wybudowaniu domu" i dla Avirowców niestety czasu brak Smile Staram się jak tylko mogę śledzić na bieżąco forum, ale niestety nie zawsze mam czas udzielać się.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Jak skonfigurować geswall żeby AQQ instalowało dodatki? - przez yngve - 12.08.2009, 15:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości