Jaki pakiet zabezpieczający do stacji roboczej w firmie
#16
Kopie robię na zewnętrznym dysku i konsola odpala mi się przez załadowaniem systemu.

Z CIS nie korzystałem już parę lat, czyli za czasów kiedy mulił aczkolwiek ochrona była bardzo dobra.

Zależy mi na czymś bardzo lekkim i nie mającym wpływ na "opóźnienia w systemie". Jest to dla mnie bardzo ważne ponieważ przy edycji zdjęć w LR każde spowolnienie przez AV czy inny program powoduje że praca staje się momentami niemożliwa. Niestety LR jest dość wrażliwy pod tym względem.

Jeśli nie cały pakiet to może osobne programy np. FW, AV i HIPS (ważne żeby licencja pozwalała na korzystanie w firmie).

Jeszcze jedna rzecz. Jestem raczej świadomym użytkownikiem ale od wielu lat nie spotkałem się z takimi problemami jak w/w. Dla mnie trochę to niezrozumiały język.

Dodam jeszcze że komp jest podłączony do rutera po kablu. System to W7 pro x64 i raczej nie wybieram się na W10.

Zachęcająco brzmi opis CIS i jeśli chodzi o własne reguły to myślę że jakoś przez to przebrnę. Martwię się tylko o spowolnienie otwierania i edytowania plików a w 95% są na dyskach zewnętrznych podłączonych przez USB co samo w sobie już spowalnia pracę.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Jaki pakiet zabezpieczający do stacji roboczej w firmie - przez paradoxx - 10.10.2018, 14:41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości