TikTok (wcześniej Musical.ly) - chrońcie dzieci i młodzież przed tą aplikacją!
#29
(11.02.2019, 19:21)bluszcz napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(11.02.2019, 16:44)ichito napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

No tak...każdy może powiedzieć "ja tu tylko sprzątam". Rodzice, bo tak łatwiej odsunąć problem dzieciaków, które robią co chcą bez żadnej kontroli...

Kolejny raz widzę, że ktoś zamiast edukować, wychowywać woli ścisłą kontrolę nastolatków. Eh...

"Ktoś"?...masz na myśli mnie? To kilka pytań i uwag:
- gdzieś napisałem o ścisłej kontroli nastolatków?
- wyobrażasz sobie wychowanie dzieci/młodzieży bez kontroli?
- masz jakieś doświadczenie wychowywaniu dzieci w znaczeniu masz dzieci w tym wieku?...pytam o to, bo w przypadku odpowiedzi "nie" Twoje wypowiedzi to raczej wyobrażenie albo w najlepszym przypadku teoria
- jesteśmy portalem, który ma wskazywać zagrożenia i to robię...może nie jest to idealny sposób, by pomóc w wychowaniu dzieci i przestrzeganiu ich przed zagrożeniami, ale jakiś jest...masz lepszy w tym miejscu?
I jeszcze coś...w tym dziale - ochrona przed szkodliwymi treściami - jest mnóstwo wątków od wielu lat i niektóre z nich mają tysiące wyświetleń, a wątkiem który ma 3 miejsce w tym rankingu jest ten właśnie o TikTok z liczbą ponad 19,7 tys., a jest tu dopiero od 11 m-cy. Te z większą  ilością ponad 30 tys. są już od 2013 i 2014, co wskazuje na to, że temat tej aplikacji przyciąga ludzi, choć niekoniecznie się tu wypowiadają. Może to właśnie rodzice, którzy chcą nieco więcej wiedzieć?
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: TikTok (wcześniej Musical.ly) - chrońcie dzieci i młodzież przed tą aplikacją! - przez ichito - 12.02.2019, 09:47

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości