Pi-hole: podstawy, instalacja, konfiguracja
#16
Ostatnio nieco testowałem Adguarda Home, ale że ma jeszcze nieco problemów, zainteresowałem się tym tematem.
Pi-hole puszczony na VPS, pod niego skonfigurowany telefon (jako własny DNS w Adguardzie na Androida) oraz komputer. Działa bardzo ładnie, naprawdę sporo wycina już na takim poziomie, że przeglądarka na komputerze ma mniej roboty. Jak na razie jestem zadowolony.

Jakby ktoś szukał list, to są bardzo obszerny zbiór jest dostępny tutaj:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Dodatkowa zaleta jak dla mnie - mogę na jego poziomie zablokować pewne witryny, których w żadnej sposób nie potrzebuję / nie chcę odwiedzać choćby przypadkowo. Interfejs wygodny i przejrzysty, chyba nawet bardziej niż ten z Adguarda Home.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Pi-hole: podstawy, instalacja, konfiguracja - przez Konto usunięte - 18.02.2019, 06:43
RE: Pi-hole: podstawy, instalacja, konfiguracja - przez Konto usunięte - 18.02.2019, 11:03
RE: Pi-hole: podstawy, instalacja, konfiguracja - przez Konto usunięte - 18.02.2019, 11:13
RE: Pi-hole: podstawy, instalacja, konfiguracja - przez Konto usunięte - 18.02.2019, 11:29
RE: Pi-hole: podstawy, instalacja, konfiguracja - przez Konto usunięte - 29.12.2019, 19:24

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości