OSArmor - blocker behavioralny od NoVirusThanks
#53
Nie mam pomysłu na nic równie uniwersalnego, jak SS...może spróbuj VoodooShield, bo ma darmową wersję, choć oczywiście zubożoną...może ExeRadar Pro w ostatniej wersji beta - też jest darmowa właściwie...a pytanie podstawowe to na czym...na jakim systemie...ma to pracować?
Co do OSA to testowałem ostatnie wersje na XP i było całkiem spoko...dało się przede wszystkim zainstalować Smile W ustawieniach aplikacji miałem wyłączone automatyczne zamykanie powiadomień, porobione wykluczenia do całego folderu z własnymi narzędziami portable ( w tym zawarte są też skanery AV na żądanie) oraz wykluczenia dla pozostałych aplikacji zabezpieczających z Program Files - Keriver, SD i Kerio - tu wykluczałem też całe foldery.
Jeśli chodzi o reguły zaawansowane...wszystkie zakładki z podstawowymi były bez zmian...to zaznaczyłem blokowanie/monitorowanie aplikacji/usług zdalnej kontroli, uruchamianie z dysków sieciowych, coś dla Javy i to chyba wszystko...może było w sumie kilkanaście reguł, które uzupełniały to, co nadzoruje SS czy ERP ( w takich kompozycjach OSA pracował na XP).
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: OSArmor - blocker behavioralny od NoVirusThanks - przez ichito - 06.02.2018, 14:17
RE: OSArmor - blocker behavioralny od NoVirusThanks - przez Tibu 11 - 08.04.2018, 16:57

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości