SpyShelter Silent - nowy produkt ze stajni Datpol
#4
(24.10.2017, 10:29)ichito napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

W tej postaci SS Silent jest właściwie odpowiednikiem Zemany AL Free, która również tylko szyfrowała klawisze...owszem jak widać, jest sporo opcji i ustawień, ale funkcjonalność jest ta sama, jak się wydaje. Specjalnie piszę "jak się wydaje", ponieważ odinstalowałem SS FW, żeby wypróbować nowy produkt, ale nie mogę go uruchomić, ponieważ blokuje mnie komunikat o nieprawidłowym kluczu programu. Wygląda, że trial 14-dniowy wyszukał sobie klucz do wersji rozbudowanej, spróbował go bez efektu aktywować i teraz nie popuści, żeby choć okno programu otworzyć.
Mnie ten ruch nieco dziwi...jakby cofa SS w rozwoju ze 2 lata wstecz czyli do czasu, kiedy Zemana porzuciła wersję darmową.
Możliwe, że to dobry ruch komercyjnie...na pewno niewymagający użytkownik otrzymuje solidny i bezobsługowy program do ochrony nie tylko danych logowania, ale wszystkich wpisywanych do aplikacji treści...ale mam niedosyt i tyle Smile
Moim zdaniem to tylko próba zwiększenia przychodów, ukłon w stronę "zwykłych użytkowników". Kto wie, może będą z tego kokosy, choć ja osobiście wątpię.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: SpyShelter Silent - nowy produkt ze stajni Datpol - przez Tajny Współpracownik - 24.10.2017, 12:03

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości