Telefon do 600 zł...pewnie z Androidem(?)
#47
To prawda Zeno...aktualizacje są ważne, ale patrząc na swój poprzedni smartfon z Androidem, to póki co nie sięgam tak daleko. Na tym Galaxy Grand Prime miałem Androida 4 i potem 5 i nic więcej przez ponad 2 lata, mając na uwadze, że w momencie kiedy go zdawałem dostępna była już wersja 7, a mówi się o 8.
Wracając do telefonu...byłem i kupiłem Redmi Note 4 Smile Jestem pod wrażeniem dwóch panów...a zwłaszcza jednego...który poświęcił mi najwięcej uwagi odpowiadając obszernie na pytania i wyjaśniając wątpliwości, a na koniec podłączając mi kartę i robiąc wstępną konfigurację. Wyszedłem zadowolony z działającym telefonem, z naładowaną do połowy baterią i właściwie to wszystko, co potrzeba by z telefonu normalnie od razu korzystać. Nie chcę tu robić żadnej kryptoreklamy czy reklamy wprost, ale naprawdę zrobiono na mnie bardzo pozytywne wrażenie.
A tu fotka ze starego aparatu jeszcze nowego nabytku Smile

   
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Sony Xperia XA1 2017 - przez paradise2010 - 17.07.2017, 09:56
RE: Telefon do 600 zł...pewnie z Androidem(?) - przez Konto usunięte - 18.07.2017, 20:26
RE: Telefon do 600 zł...pewnie z Androidem(?) - przez ichito - 19.09.2017, 15:09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości