Telefon do 600 zł...pewnie z Androidem(?)
#11
(17.07.2017, 09:38)M napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(16.07.2017, 16:08)DedalNort napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Od ponad roku korzystam z Xiaomi Mi4 i bardzo sobie chwalę, szczególnie ich nakładkę MIUI. No ale jak wiadomo gusta są różne.

Zależy od wymagań. do tego dodaj, że ja w Andkach obeznany nie jestem. Telefon był kupowany jako słuchawka do dzwonienia i SMSowania, a opcje internetu i GPS wykorzystywane od święta. A nawet opcji przegrania kontaktów z SIM na pamięć telefonu nie mogę znaleźć bez zaglądania do sklepu play. Nie można też dodać kontaktu do grupy, jeśli nie jest w telefonie. Coś, co w każdym batoniku 80zł wzwyż działa od ręki.

Wiem wiem, że czasy się zmieniają, priorytety twórców softu też, ale bierz poprawkę na to, że akurat te słuchawki były kupowane dla osób nieco starszych i mniej obytych technicznie... i nagle rzeczy podstawowe zaczynają sprawiać im trudność.

Właściwie to zgadzam się z tym co napisałeś. Niestety dość często jest tak, że w pogoni za nowościami, gubią się gdzieś rzeczy, które do tej pory bardzo dobrze się sprawdzały w działaniu. Co do Xiaomi to soft jest tam raczej rozbudowany, co nie zawsze musi być dobre (jeśli chociażby spojrzeć na taki iOS) ale mi przypadł do gustu.
It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Sony Xperia XA1 2017 - przez paradise2010 - 17.07.2017, 09:56
RE: Telefon do 600 zł...pewnie z Androidem(?) - przez DedalNort - 17.07.2017, 16:45
RE: Telefon do 600 zł...pewnie z Androidem(?) - przez Konto usunięte - 18.07.2017, 20:26

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości