Pekao24 - niezrozumiałe problemy ze stroną logowania
#46
Tak, też dostałem informację o odsunięciu w czasie decyzji o wyłączeniu starych protokołów...ale to mojej sytuacji i tak nie zmienia, bo na Viście mam tylko jedną możliwość używania swojego konta w tym banku - pomaga mi po prostu IE, który bez problemu otwiera stronę logowania i potem konta online.
@TW
Ja to sam nie wiem, czy z się z tego cieszyć...znaczy się z "żubra" i tego, co ta zmiana ze sobą niesie. Nie chcąc wzbudzać zamętu, powiem tylko że jak patrzę na skład rady nadzorczej, to włos mi się jeży na głowie w obawie o losy banku, klientów...no mnie również. Aż się zastanawiam nad zmiana banku teraz...może BGŻ Paribas?...Credit Agricole?
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Pekao24 - niezrozumiałe problemy ze stroną logowania - przez Konto usunięte - 27.04.2017, 10:38
RE: Pekao24 - niezrozumiałe problemy ze stroną logowania - przez Konto usunięte - 27.04.2017, 21:26
RE: Pekao24 - niezrozumiałe problemy ze stroną logowania - przez ichito - 07.06.2017, 09:56

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości