Pekao24 - niezrozumiałe problemy ze stroną logowania
#15
(07.03.2017, 13:56)Tajny Współpracownik napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Pekao ma regularnie awarie, pisałem nawet o tym tutaj ponad miesiąc temu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Tu masz racje jak najbardziej. Zgadzam się. Jeżeli chodzi o logowanie na stronie to tak i nie zaprzeczam.


Cytat:Porażka, porażka, porażka. Pekao łamie ustawę o prawie bankowym z całą premedytacją, owszem uciekli ostatnio spod topora UOKIK, ale teraz nie będzie tak łatwo, bo ustawa twardo reguluje terminy przekazywania informacji bankowych, o których mowa w art 105 pr. bank.

Powiem tak nie mówię ze tak nie jest, przyznam się nie śledziłem tego typu spraw nie czytałem, moze mój błąd, ale cóż są czasem o wiele ważniejsze sprawy w życiu.

Co do przenoszenia, moze im bym sam się nad tym zastanowił, ale cóż podobnie jak Ichito mam, dla tego nie jest od tak zamknąć rachunek i założyć gdzie indziej.
Miałem rodziców co tak zrobili, bo byli zmuszeni no przyznam papirologii gdzieniegdzie było, by zmienić stary na nowy rachunek bankowy.

PS. Ichito i jak próby ?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Pekao24 - niezrozumiałe problemy ze stroną logowania - przez dolar444 - 08.03.2017, 18:04
RE: Pekao24 - niezrozumiałe problemy ze stroną logowania - przez Konto usunięte - 27.04.2017, 10:38
RE: Pekao24 - niezrozumiałe problemy ze stroną logowania - przez Konto usunięte - 27.04.2017, 21:26

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości