Polska aplikacja UseCrypt pozwoli zabezpieczyć się przed hakerami
#7
(25.05.2019, 10:30)zord napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Czytając komentarze pod artykułami można dojść do wniosku że jest bardziej popularny od messengera, 65 złotych miesięcznie  to tyle co nic za to co oferuje program, a signal threema i inne tego typu programy są używane przez ekshibicjonistów i innych nie mających nic do ukrycia...

Dla mnie tego typu firma powinna opierać się na otwartym oprogramowaniu i audytach bezpieczeństwa a nie na akcjach partnerskich i opłaconych trolach.

Poniekąd podzielam twoją opinię o podejściu do marketingu. Ale czy zarazem uważasz mnie za trolla? Przypuszczam, że nie. Może czyta to ktoś z UC - powinniście zmienić podejście do marketingu komunikatora. Nachalne komentarze - nie tędy droga. Macie bardzo dobry, solidny soft. Trudno wam tego odmówić. Zmieńcie strategię promowania komunikatora!!!!!! w komentarzach :-) To widać!!! :-)

65 PLN to dużo, ale jak już napisałem - UC dla konkretnych odbiorców nie ma konkurencji na teraz.

Sam prywatnie korzystam z UC, ale tylko z wąską grupą użytkowników, czyli dyrektorami różnych firm - mniejszych bądź większych. Wymieniamy się różnymi informacjami. Często poufnymi, które nie powinny wyjść poza krąg zainteresowanych.

Moi koledzy, znajomi nie będą płacić 65PLN za komunikator do wymiany informacji ze mną. Bo nie i już. Jak już wspomniałem UC nie jest dla każdego. Niemniej jeśli ktoś chce korzystać i za tę opłatę dostać najwyższej klasy prywatność i bezpieczeństwo - nie ma lepszej alternatywy. Taka jest moja opinia.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Polska aplikacja UseCrypt pozwoli zabezpieczyć się przed hakerami - przez adrian.sc - 25.05.2019, 21:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości