Jetico uwalnia na stałe zaporę do wersji Free
#39
(29.01.2018, 11:39)ichito napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie każdy program zabezpieczający zgłaszany jest w centrum powiadomień...nie każdy więc jest wykrywany.

A można jakoś go głosić "ręcznie"?

(29.01.2018, 11:39)ichito napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Sprawdź w autostarcie czy Jetico ładuje jakieś własne sterowniki...kiedyś te sterowniki wiem, że powodowały błędy na starych systemach i potem to naprawiali.

msconfig.exe pokazuje mi jedną usługę (Jetico Personal Firewall server) oraz w startupie jeden exe (Jetico Personal Firewall).

(29.01.2018, 11:39)ichito napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Mnie się wydaje, że możesz spokojnie wyłączyć zaporę.

Co do samego sposobu wyłączenia - znalazłem

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

, z którego wynika, że windows firewall się wyłącza ale usługę firewalla powinno się zostawić włączoną. A tu jest

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

, z którego wynika że... nic się nie powinno z tym robić? :o

Cytat:You should always run Windows Firewall even if you have another firewall turned on.

W moim przypadku jest jeszcze tak, ze w zasadzie nie widzę, żeby obecnie były jakies konflikty, wszystko (po tej nocnej, "głupiej" poprawce) mi działa, dlatego mam wątpliwości czy nie zostawić jak jest (zawsze to może jakaś "dodatkowa" warstwa zabezpieczeń jakby mi się Jetico nagle wyłączył, bo jak rozumiem w takiej sytuacji Windows Firewall też sam z automatu mi się nie włączy).
a kuku!
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Jetico uwalnia na stełe zaporę do wersji Free - przez Konto usunięte - 15.04.2016, 20:30
RE: Jetico uwalnia na stałe zaporę do wersji Free - przez Lex - 29.01.2018, 14:26

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości