Kontrola - czy to przez wirus czy głębszy problem?Brak praw administratora.
#1
Cześć. Nie mogę nic kompletnie zrobić w laptopie Lenovo y510p z systemem Windows 10 x64 Pro. Ani nie mogę zainstalowac - zaktualizować sterowników chipsetu ponieważ wyskakuje błąd( w załączniku screen). ani nie mogę wejsć w podgląd zdarzeń także błąd. I nie mogę również usunąć power menagement z dodaj usuń( w załączniku screen). Tak jakbym stracił prawa administratora. Chociaż w panelu sterowania w konta użytkowników niby jeszcze jestem adminem. Moje zabezpieczenie to Eset Smart Security i skan Malwarebytes-Anti Malware. Nie wiem czy to przez wirusa czy zaczęło się odkąd nadałem hasło (także obrazkowe).  Załączam rownież potrzebne logi i proszę o sprawdzenie.

   
   
   


.txt   Addition.txt (Rozmiar: 33,37 KB / Pobrań: 120)

.txt   FRST.txt (Rozmiar: 55,38 KB / Pobrań: 128)

.txt   Shortcut.txt (Rozmiar: 55,54 KB / Pobrań: 134)

Edit: Rozwiązałem problem. Przyczyną było to, że po prostu za bardzo po blokowałem sobie wszystko Eset Smart Security. Gdy zrobiłem domyślne ustawienia Eset, wszystko wróciło do normy. Smile Smile Smile
PS: Usunałbym post ale nie ma chyba takiej opcji? A przynajmniej ja nie widzę. Dlatego dałem chociaż rozwiązanie problemu.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Kontrola - czy to przez wirus czy głębszy problem?Brak praw administratora. - przez dre4merOn - 24.01.2016, 06:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości