WD VelociRaptor 1TB - WD1000DHTZ - najszybszy HDD SATA
#1
WD VelociRaptor 1TB - najszybszy HDD SATA 10k RPM zawitał u tommyklab.

Przykładowe fotki:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Nie, nie nowy, 1.5 roku chodził tylko w NAS (druga sztuka sprzedawana; możliwy RAID0, albo 1). Właściciel mówił, że system nie był nigdy instalowany.
Liczba uruchomień dysku jest tez bardzo imponująca, bo aż tylko 11 uruchomień na 1.5 roku (zaleta).

Czy dobrze wyhaczyłem sztukę za 400PLN?:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


4 lata gwarancji jeszcze, i bardzo dobra (rewelacyjna) powierzchnia HDD:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


pozostanie tajemnicą do końca trwania gwarancji (czyli do marca 2019), ale biorąc pod uwagę, że ja nie będę korzystał z tego dysku 24h/dobę, to dotrwa, spokojnie, powinien.


Tak, zgadza się, dalej sądzę, że tylko SSD na system, ale... nie, nie dam SSD (nawet np. starego Vertex2 120GB który kosztował 720PLN, czy Vertex4 128GB który kosztował 420PLN.) do katowania np. pod system XP (bo nie obsługuje TRIM), jednocześnie ileż można czekać na załadowanie systemu ze zwykłego HDD. Wybór był tylko jeden.
Prawda jest tylko jedna. Żaden najlepszy HDD nigdy nie dorówna najgorszemu SSD.

WD VR 1TB tak czy siak już jest i zostanie legendą...


Mój VR będzie doświadczał spotkania z mulit zorientowanym malware oraz z różnymi systemami OS.

Dyski "Enterpise" są wykonane z ciut lepszego "wafla", niż mainstream, podobnie jak procesory. W destopie to "perełki".
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
WD VelociRaptor 1TB - WD1000DHTZ - najszybszy HDD SATA - przez tommyklab - 03.10.2015, 22:30
RE: WD VelociRaptor 1TB - WD1000DHTZ - najszybszy HDD SATA - przez Konto usunięte - 01.01.2016, 20:30

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości